Witaj!

NIESPRAWIEDLIWOŚĆ
panziom2001
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 5
Sie 2015
0
#1
muj nick: Panziom2001
oskarżony:Fullspeedz
wienc zaczeło się od kick bo pszypadkowo zmieniłem sie w Slime a gdy wesłem na serwer zeby naprawić swuj błąnd po 3 sekundach dostałem bana na 3dni czy nie mogli pszyjąnć tego jako o że ktoś zmienił mnie w wielkiego gluta i jak miałem w 3 sekundy zmienić na normalny skin
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
647
Ravenclaw
#2
No niesprawiedliwość, no jak tak można... Tego kicka w ogóle nie miałeś otrzymać, a od razu bana, nakaz odgórny, za zbyt nadmierne odwalanie, Non rp i BH, do czego doszła jeszcze zabawa F10.
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#3
Banicja została nadana na moje polecenie, dlatego też jasno wypowiem się o powodach. NoN-RP - nagminnie odwalanie mimo nuaczek, ostrzeżeń. Rozmawiałeś przez ściany z użytkownikami, wkopując ich w ten sam błąd, czego byłem kilka razy świadkiem. Upominałem kickami, wiadomościami i innymi metodami. Nie podziałało.
BH - coś za co byłeś kilkukrotnie ostrzegany, bodajże warnowany. Tłumaczyliśmy Ci, że takie coś jest niedopuszczalne, nie usłuchałeś nas i nadal robiłeś swoje.
Nie mam zamiaru już komentować nagminnej zabawy F10 i ciągłych reportów na twoją osobę.

Dodam od siebie, iż apelacji z banicją poniżej 7 dni nie przyjmujemy.
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#4
Wątek zamykam i przenoszę. W razie pytań, zapraszam na moje PW.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.