Witaj!

Prośba o unban
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#1
Twój nick: czarekPL
Nick admina/moderatora który dał ci bana: em411
Powód przez jaki zostałeś zbanowany: 'Nieustanne odwalanie'
Czas bana: Chyba nieokreślony że tak to ujmę Tongue
Dlaczego chcesz być odbanowany: Bo chciałbym pograć na Hapel i myślę że permban to nie jest dobra kara za obrazę gracza. (pisałem mu by się powiesił xD ale chyba tego nie zrobił)



Edit1
Chciałbym dodać że bana mam chyba już miesiąc ale nie chciało mi się grać a teraz pomyślałem a se pogram na haplu więc napisałem teraz prośbę Tongue

Edit2
Chyba się pomyliłem, bardziej pasuje tutaj zastraszanie niż obraza
KrzychuV
Azkaban




Posty: 204
Tematy: 51
Sty 2015
Ravenclaw

#2
Na NIE

Em411 to jest head admin i wie o tym, ze nie daje sie bana bez powodu. Poza tym, gdybys napisac, zeby sie tam ktos powiesil to powod bylby taki : obraza graczy. Skorp napisac, ze odwalasz to pewnie bijesz kogos (DM), robisz non-RP. Radzilbym ci lepiej przeprosic emila i zapytac czy da ci tsgo unbana. Bo ja mysle, ze tego bana zdjac moze tylko head admin, bo to on go zalozyl

+3 pkt. za mini-modding

Co to ten mini-modding. ?
Paul
Czarodziej




Posty: 60
Tematy: 6
Lut 2015
15
#3
Chłopie ty sie sobą zajmij też miałeś perm-bana.

+3 pkt za mini-modding
Deleted
Mugol


 
#4
Niezwykle krótko i chaotycznie. Nie mam w zwyczaju nie argumentować swoich wypowiedzi, ale tutaj nawet nie ma do czego się odnosić.

Nie.
NeverMore
Czarodziej




Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
230
Ravenclaw
#5
Unbanowaliśmy KrzychaPL, więc dlaczego nie dać szansy starszemu i o wiele bardziej dojrzalszemu graczowi, który co prawda odgrywał jakieś chore rzeczy (Mam tu rzecz jasna na myśli pedofila w Hogu), ale sądzę że za to jaką jest legendą powinien dostać kredyt zaufania. Jeśli za teksty typu tego co napisał wyżej mają być wydawane permy, to równie dobrze 3/4 starych użytkowników może przestać sie logować. Tak
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#6
Jeżeli czarek się ogarnie to jestem za odbanowaniem.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#7
Zbanowanie czarka to jak.usunięcie pamięci o "admin postaw wagon bo mi uciekł". Zbanowanie czarka a pozostawieniu danielamyszy na serwerze jest jak zwykła hipokryzja.
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#8
Po ustaleniach i poruszeniu twojej sprawy przed znaczną ekipy, która miała różne zdania na ten temat postanowiliśmy - otrzymasz UnBan'a w "zawieszeniu". Jedna kara, przewinienie i powrócisz do statusu zbanowanego.
Wątek zamykam, przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.