Witaj!

Zaakceptowane Podanie Na ucznia FanCounter
FanCounter
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 3
Paż 2015
0
#1
Smile 
Imię i nazwisko postaci: Miley Pros
Data i miejsce urodzenia:21.02.2036 Londyn.Anglia
Status krwi: 10%
Cechy charakteru: Miley jest miłym dzieckiem z wielkimi marzeniami jest łagodny nie sprawia problemów
[b]Historia postaci: Miley urodzony 2036 r. Pierwsze jego marzenie było być policjantem potem listonoszem następnie pracownikiem w sklepie . Wkońcu Magik z Hogwartu jego przyjaciele już dawno tam trafili a teraz on chciał więc rodzice postanowili go zapisać do Hogwartu.[/b]

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?
Z Facebooka DrollerCastera

Czy przeczytałeś regulamin? Tak !

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
To samo co poprzednik, akcja jest źle zapisana czynności zapisujemy w gwiazdkach (Przykład: *podaje zapłatę sprzedawcy*). Zastosuj zasady ortografii oraz poprawną polszczyznę w swoim podaniu. Nie zgadzam się na sierotę i uciekiniera z domu. Stwórz normalną postać 11 latka.
Podanie wstrzymane 3 szanse i 3 dni na poprawę.
FanCounter
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 3
Paż 2015
0
#3
GrubszyNizReka napisał(a): (05.10.2015 00:15)To samo co poprzednik, akcja jest źle zapisana czynności zapisujemy w gwiazdkach (Przykład: *podaje zapłatę sprzedawcy*). Zastosuj zasady ortografii oraz poprawną polszczyznę w swoim podaniu. Nie zgadzam się na sierotę i uciekiniera z domu. Stwórz normalną postać 11 latka.
Podanie wstrzymane 3 szanse i 3 dni na popr
POPRAWIONE !
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#4
Nic nie jest poprawione
Podanie wstrzymane 2 szanse i 3 dni na poprawę
FanCounter
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 3
Paż 2015
0
#5
GrubszyNizReka napisał(a): (06.10.2015 01:12)Nic nie jest poprawione
Podanie wstrzymane 2 szanse i 3 dni na poprawę

Poprawione :}}}}}}}}}}}}}}}
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#6
Historia nie jest historia a raczej opisem obecnej sytuacji twojej potaci. Rekrutacja do Hogwartu wyglądała zupełnie inaczej. Każdy młody czarodziej już od urodzenia był przypisywany do szkoły. W historii postaci zawrzyj moment narodzin, ujawnienie się mocy magicznej, moment otrzymania zaproszenia do Hogwartu i wizytę na ulicy pokątnej. Wygląd do rozwinięcia, btw. Opis wyglądu nie równa się opisowi ubioru. Charakter jest dla mnie niezrozumiały, rozwiń opisy IC i OOC + przykłady. W akcji czynności dalej są źle zapisane, w podaniu dalej nie zastosowałeś zasad języka polskiego.
Podanie wstrzymane 1 szansa i 3 dni na poprawę
FanCounter
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 3
Paż 2015
0
#7
GrubszyNizReka napisał(a): (08.10.2015 09:52)Historia nie jest historia a raczej opisem obecnej sytuacji twojej potaci. Rekrutacja do Hogwartu wyglądała zupełnie inaczej. Każdy młody czarodziej już od urodzenia był przypisywany do szkoły. W historii postaci zawrzyj moment narodzin, ujawnienie się mocy magicznej, moment otrzymania zaproszenia do Hogwartu i wizytę na ulicy pokątnej. Wygląd do rozwinięcia, btw. Opis wyglądu nie równa się opisowi ubioru. Charakter jest dla mnie niezrozumiały, rozwiń opisy IC i OOC + przykłady. W akcji czynności dalej są źle zapisane, w podaniu dalej nie zastosowałeś zasad języka polskiego.
Podanie wstrzymane 1 szansa i 3 dni na poprawę

Poprawione PLS
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#8



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.