Każdy nauczyciel ma obowiązek podać daty i godziny swoich lekcji.
Pamiętajcie o rozkładaniu swoich lekcji a nie że wszystkie w sobotę a inne dni wolne.
Uwaga: codziennie od 18:30 do 19:00 są kolacje. To swoista przerwa - bez zajęć, ale jeżeli ktoś musi kombinować z czasem, może:
a) robić lekcje podczas kolacji
b) robić lekcje z przerwą
Poniedziałek:
Klasa I
Historia Magii 17:10 - 17:50 [Gryff i Slyth]
Zielarstwo - 18:00 - 19:00
Latanie - 19:30 - 20:10
Opieka nad Magicznymi Stworzeniami - 21:00 - 21:40 [Gryff i Slyth]
Klasa II
Opieka nad Magicznymi Stworzeniami 20:00 - 20:40
Klasa III
Opieka nad Magicznymi Stworzeniami 19:00 - 19:40
Wtorek:
Klasa I
Transmutacja 17:30 - 18:30
Obrona przed Czarną Magią 18:30 - 19:10
Latanie 19:30 - 20:10
Językoznawstwo 20:20 - 21:00
Klasa II
Historia Magii 17:10 - 17:50
Zielarstwo 18:00-19:00
Językoznawstwo 19:30 - 20:15
Klasa III
Językoznawstwo 18:30-19:15
Obrona przed Czarną Magią 20:00 - 20:30
Środa:
Klasa I
Zaklęcia i Uroki - 17:00 - 18:00
Eliksiry - 18:00 - 19:00
Starożytne Runy 19:00 - 19:45 [Raven i Huff]
Opieka nad Magicznymi Stworzeniami 21:00 - 21:40 [Raven i Huff]
Klasa II
Zaklęcia i Uroki - 18:00 - 19:00
Eliksiry - 19:00 - 20:00
Klasa III
Wróżbiarstwo - 18:00 - 18:45
Zaklęcia i Uroki - 19:00 - 19:40
Eliksiry - 20:00 - 21:00
[Obrazek: szlaczek_menu.png]Czwartek:
Klasa I
Wróżbiarstwo - 18:00 - 18:45
Numerologia - 20:00 - 20:30
Numerologia - 20:00 - 20:30
Klasa II
Zielarstwo 17:00 - 18:00
Starożytne Runy 18:10 - 18:55
Wróżbiarstwo - 19:00 - 19:45
Numerologia - 20:30 - 21:15
Klasa III
Transmutacja 19:00 - 20:00
[i]Starożytne Runy 20:00 - 20:45[/i]
Numerologia - 21:15 - 21:45
Piątek:
Klasa I
Eliksiry 18:00 - 19:00
Transmutacja 19:00 - 20:00
Astronomia 20:00 - 20:30
Klasa II
Transmutacja 18:00 - 19:00
Eliksiry 19:00 - 20:00
Klasa III
Historia Magii 17:10 - 17:50
Zielarstwo 18:00 - 19:00
Eliksiry 20:00 - 21:00
Sobota:
Klasa I
Historia Magii 16:10 - 16:50 [Raven i Huff]
Starożytne Runy 19:00 - 19:45 [Gryff i Slyth]
Klasa II
Smokologia 17:00 - 18:00
Astronomia 19:00 - 19:30
Starożytne Runy 20:00 - 20:45
Klasa III
Starożytne Runy - 18:00 - 18:45
Smokologia 19:00 - 20:00
Astronomia 20:10 - 20:40