Witaj!

podanie na ucznia
kubak
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Peter Anvil ,Nick w grze Kubak
Miejsce urodzenia: Londyn,Anglia
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Moja postać jest odważna,przyjazna i miła.
Historia postaci: Kiedyś byli sobie Jacob Anvil i Carolina Anvil.Jacob z Caroliną urodzili synka nazwali go Peter. [b]Peter był przyjazny lubił wychodzić na dwór bawić się z zwierzątkami i przyjaciółmi.Peter dobrze się uczył,od małego interesował się magią. Chociaż był mały to był bardzo odważny. Ojciec Petera ukrywał przed rodziną,że jest czarodziejem.Kiedy Peter skończył 10 lat jego tata umierał i dopiero w tedy powiedział prawdę o Hogwardzie i o tym,że jest czarodziejem.Mama Petera nie wierzyła.Peter był smutny i zdziwiony.Gdy minęło pół miesiąca od śmierci ojca zmarła także matka Petera .Petera wysłano do rodziny zastępczej.Dzisiaj Peter skończył 11 lat.            [/b]

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od youtubera drollecaster

Czy przeczytałeś regulamin? tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania. tak
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#2
Zamiast daty napisz miejsce urodzenia.
kubak
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2015
0
#3
Nie mogę się zarejestrować na serwerze bo moje rodzeństwo zrobiło sobie konta z mojego komputera i teraz mi się wyświetla przekroczyłeś limit kont na serwerze
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#4
Skoro postać urodziła się w Anglii zmień imię i nazwisko postaci, tak jak w historii na angielskie.
kubak
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2015
0
#5
Zrobione
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#6

Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.