Zaakceptowane Podanie na ucznia
Drewniak_123_
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Bartosz Walowicz - dość długo rodzice Bartosza myśleli nad imieniem, ale te jednak najbardziej ukazywało jego ukryte umiejętności.
Miejsce urodzenia: Niemcy, w mieście Berlin.
Status krwi: Ojciec Bartosza uczył się w szkole Magii i Czarodziejstwa, był 100% czarodziejem, zaś matka była mugolką co oznacza 50%.
Cechy charakteru: Bartosz jest zwykle punktualny i kulturalny. Uwielbia spotkania z innymi ludźmi i zawierać nowe przyjaźnie.
Wobec rówieśników zazwyczaj jest miły i sympatyczny. Nie lubi się unosić, ale bywają sytuacje gdy to jest konieczne.
Historia postaci: Berlin - godzina 2:35 - pewna dama, Iwona, właśnie leżała w szpitalu, ma się spodziewać młodej córki. Parę godzin później, lekarz stwierdził iż to będzie chłopiec. Iwona wraz ze swoim mężem Piotrem nie byli zachwyceni tą wiadomością, ale co by się nie stało bardzo kochają swoje nowo narodzone dziecko. Dzieciństwo Bartka (tak właśnie nazwali chłopca) było bardzo przyjemne. Jako 5 latek nie miał na co narzekać. Dostawał wszystko i robił co chciał, po prostu był rozpieszczany. Z wiekiem jednak jego życie traciło już dawną przyjemność. W wieku 7 lat jego ojciec Piotr umarł. To było straszne przeżycie dla chłopca. Matka starała się załagodzić rozpacz chłopca ale no i tak 2 miesiące nie miał siły wychodzić ze swojego domu. Rok później poznał Wojtka - przyjaciela, który pomagał mu w każdej sytuacji. Kiedyś kiedy Bartka ukąsił jadowity pająk Wojtek uratował mu życie, przez to co zrobił leżał ponad 2 tygodnie w szpitalu. Bartek nigdy nie zapomniał tego zdarzenia i postawił sobie cel - gdy przyjacielowi coś zagrozi, pomogę mu niezważając na nic.
Pół roku po tym wydarzeniu Bartek zaczął zauważać dziwne rzeczy w swojej piwnicy m.in. stare eliksiry oraz różdżki. Iwona nie mogła dłużej tego ukrywać więc wyznała mu prawdę. Jego ojciec był czarodziejem. Wtedy chłopak jeszcze nie rozumiejąc do końca tego co mu matka powiedziała zaczął się wypytywać wszystkiego co się dało o życiu jego ojca przed narodzeniem. Po dłuższym czasie znał już całą prawdę i stwierdził że pójdzie w ślady ojca i zostanie najsilniejszym czarodziejem.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: O serwerze dowiedziałem się z pierwszego odcinka drugiego sezonu Sid Friends.

Czy przeczytałeś regulamin? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/
Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
HufflepuffSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.