Witaj!

Podanie na ucznia by ROBI22122001
ROBI22122001
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 2
Paż 2015
0
#1
Video 
Imię i nazwisko: Robi22
Miejsce urodzenia: 22.12.1998 r. George St nr. 6
Status krwi: ok. 95% - Dziadek ojca pochodził z rodziny mugoli.
Cechy charakteru: Odważy, wyrozumiały, inteligenty (jedyne problemy z historią magii)
Historia postaci: Wychowany w bogatej rodzinie nie był rozpieszczany. Wychowany był na jak najlepszego chłopca. Do ponad 9 roku życia nie ukazywał umiejętności magicznych. Sam na siłę próbował udowodnić posiadanie tej mocy. Niestety bezskutecznie. Wreszcie pewnego dnia bawiąc się na podwórku ujrzał leżący na ziemii banknot 10 funtowy. Wyciągnął ręke i nagle pieniądz oderwał się od ziemii i pojawił się w jego dłoni. Od razu pobiegł do domu pochwalić się rodzinie. Wszyscy członkowie bardzo pozytywnie zaakceptowała nowinę. Z tej okazji otrzymał od dziadka kasztanową sowę. Nazwał ją Artur. Żyje do dziś. Pod koniec roku szkolnego przybył do domu niesiony przez sowę list z Hogwartu. Z listu wynikało, że trzeba napisać to podanie i od tego podania zależy czy zostanie przyjęty czy też nie. Teraz czeka na werdykt profesorów  Tongue .
Nick w grze: ROBI22122001

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
1. Widziałem film zapowiadający II sezon serii SIDFRIENDS na kanale Drollercaster. 2. Jestem wielkim fanem Harry'ego Pottera.  Big Grin
Czy przeczytałeś regulamin? Oczywiście  Smile Big Grin

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
Ravenclaw



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.