Zaakceptowane podanie na ucznia
jasnyo091212
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Paż 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Tony  Jackson
Miejsce urodzenia: 11.12.2034
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Tony  Jackson lubi czytać książki. Fascynuje go mądrość, jaką przekazują.Gorg   jest odważny, gdy się ma powody, żeby się czegoś obawiać, to przestaje o tym myśleć i stara się być odważny. Stoi zawsze po stronie słabszego. Jest męski i sprawiedliwy. Nie lubi gdy ktoś się bije, a gdy jest taka sytuacja, stara się szybko rozdzielić pokłuconych.
Historia postaci:Tony urodził się w środę 11 stycznia jako pierwsze i niestety jedyne dziecko w rodzinie Wait'ów. Jest on człowiekiem miłym i uczynny oraz wielce odważnym. Przez całe swoje dotychczasowe życie marzył o magicznym świecie oto aby jego życie nie było już takie nudne aby jego życie nie ogarniała rutyna. Ale to były tylko marzenia które raczej się nie spełnią. Tak myślał aż do pewnego dnia, do pewnego cudownego dnia w którym jego życie zmieniło się o 360 stopni. Otóż całkowicie przypadkiem szukając na strychu starych zabawek które chciał podarować swojemu młodszemu kuzynowi znalazł przypadkowy "patyk" pieknie oszlifowany i wykończony. Odrazu w jego głowie pojawiła się wizja zabawy w małego czarodzieja która odmieniłą jego życie. Podczas wizyty w sklepie wypatrzył sobie ciekawą książkę którą zabrał mu sprzed nosa pewien dzieciak.Martin z nerwów machną tym "patykiem" w jabłko i ku jego ogromnemu zdziwieniu jabłko rozwaliło się. Tony od razu[Obrazek: arrow-10x10.png] schował patyk i postawnowił porozmawiać o tym z rodzicami. To co się dowiedział wieczoru tego samego dnia wyjaśniło wszystko okazało się że jest on czarodziejem a owy patyk jest różdżką jego matki.Rodzice opowiedzili mu o Hogwarcie i w jego 11 urodziny przyszło to co czekał całe 2 miesiące list z Hogwartu. Po kilku miesiącach nareszcie dziEŃ zakupów na ulicy pokątnej. Tony wybrał się z rodzicami najpierw do banku Gringota po pieniądze ze skrytki jego rodziców a następnie kupił wszystko co jest mu potzrebne w tym różdżkę (Dąb, pióro feniksa 13 i pół cala) i wrócili do domu.Nareszcie po miesiącach oczekiwań nadszedł dzień wyjazdu do hogwaru. Razem z rodzicami udali sie na dworzec King's Cross i tak rozpoczęła się jego przygoda z nauką w szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerzeBig Grinrollercaster

Czy przeczytałeś regulamin? tak

Składając podanie, akceptuję[Obrazek: arrow-10x10.png] regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Imię i nazwisko: (Twojej wymyślonej postaci)
Miejsce urodzenia:
Status krwi: (Czyli w ilu % jesteś czarodziejem)
Cechy charakteru: (Napisz nam, jaka jest Twoja wymyślona postać.)
Historia postaci:

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:

Czy przeczytałeś regulamin?

Składając podanie, akceptuję[Obrazek: arrow-10x10.png] regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/
Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
Jak chcesz nadać swojej postaci takie imie to chociaż napisz je dobrze. Podanie wstrzymane
jasnyo091212
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Paż 2015
0
#3
już poprawiłem
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/
Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#4
GryffindorSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.