Witaj!

Podanie
kubixgame
Pora na eksterminacje goblinów




Posty: 232
Tematy: 25
Sie 2015
201
Ravenclaw
#1
Imię i nazwisko: Mark Williams
Miejsce urodzenia: Londyn, Anglia
Status krwi: 91%
Cechy charakteru: odważny, silny, stanowczy, lubi przygody
Historia postaci: [b]Mark nigdy nie znał swojego ojca, zostawił żone i syna po urodzeniu.  Mieszkali w biednej dzielnicy i byli biedną rodziną, którzy nikogo więcej nie mieli. Kiedy miał 10 lat matka opowiedziała mu o Hogwardzie i o tym że jest czarownicą. Mark pracował na utrzymanie rodziny, był pomocnikiem w restauracji. Jego matka zachorowała, i nie mieli na leki. Na łożu śmierci, mówiła mu aby się nie poddawał i że da sobie rade. Mark został sam, bez rodziny i przyjaciół, mieszkał w domu dziecka. Płakał każdej nocy i nie mógł spać, w dzień pracował bardzo ciężka na własne jedzenie. Za zarobione pieniądze odkładał sobie na bilet,  na pociąg do Hogwardu, gdzie będzie uczył się magii. Wkońcu spełnił swoje marzenie, gdy miał już 11 lat, kupił bilet na peron 9 i 3|4. Pamięta, że mama powiedziała mu gdzie znajduje się przejście na ten peron, i po pewnym czasie znalazł go. Pociąg stał tam już gotowy do odjazu, Mark wszedł to pociągu i znalazł sobie przedział. W samotności czekał na przyjazd do Hogwardu, po kilku godzinach jazdy pociąg dojechał do celu. Z pociągu wyszło dużo osób, wszyscy poszli do wielkiej sali, gdzie przydzielano wszystkich do różnych grup. To ten moment, gdzie Markowi będzie żyło się lepiej, ale do jakiej grupy zostanie przydzielony ??[/b]

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Z FanPage'a na facebooku
Czy przeczytałeś regulamin?
Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Rebelianci się szykują
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#2
Rozpisz podanie.
kubixgame
Pora na eksterminacje goblinów




Posty: 232
Tematy: 25
Sie 2015
201
Ravenclaw
#3
Czyli co mam zrobić XD ?
Rebelianci się szykują
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#4
To co napisałam wyżej.
kubixgame
Pora na eksterminacje goblinów




Posty: 232
Tematy: 25
Sie 2015
201
Ravenclaw
#5
Edytowałem i troszke długo nad tym siedziałem Wink
Rebelianci się szykują
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#6
Usuń to o Hagridzie, a także datę. Zmień 12 lat na 11.
kubixgame
Pora na eksterminacje goblinów




Posty: 232
Tematy: 25
Sie 2015
201
Ravenclaw
#7
Skończone, poprawione wszystko jest i raczej niema to czego się przyczepić
Rebelianci się szykują
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#8

Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.