Zaakceptowane Podanie na ucznia
biernas1
Czarodziej
Posty: 4
Tematy: 2
Wrz 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Biernas
Miejsce urodzenia: Londyn Anglia
Status krwi: 50%
Matka Kendra: 100%
Ojciec Eragon: mugol 
Cechy charakteru: Biernas jest sarkastycznym i lubiącym żarty chłopcem. Lubi czytać książki choć niekoniecznie się uczyć.
Jest dosyć odważny ale nie lubi podejmować ważnych decyzji. W miarę możliwości stara się pomagać innym osobom ale jako dziecko nie ma ku temu zbyt wielu okazji.
Historia postaci: Biernas odkąd pamięta mieszkał w sierocińcu, spędził tam prawie 8 lat ze świadomością że jego rodzice zostali zabici w wypadku samochodowym. Biernas miał trudne dzieciństwo dzieci go wyśmiewały ponieważ lubił czytać książki ale nigdy nie dał sobie dokuczać. Pewnego dnia do sierocińca przyszedł tajemniczy jegomość w zielonym płaszczu.
Biernas w tym czasie musiał ukryć się w koronie drzewa przed swoimi prześladowcami. Jegomość zobaczył jak Biernas sprawnie i cicho wspina się w koronie drzewa i ucieka przed prześladowcami i postanowił go adoptować. Biernas był strasznie zaskoczony tym że ktoś zechciał go adoptować. Nie był brzydkim ani głupim chłopcem ale jak określali go inni rodzice był zwyczajny. Był więc ciekawy dlaczego ten tajemniczy mężczyzna wybrał właśnie jego. Następnego dnia pojechał z nim do domku na skraju lasu za miastem. Dom nie był okazały, okazał się małą przytulną chatką. Mężczyzna powiedział że ma na imię Halt i pokazał Biernasowi jego pokój i powiedział że wszystko wyjaśni mu przy kolacji.
Gdy nastał czas kolacji Halt wyjaśnił że jest szpiegiem służącym jej królewskiej mości królowej Angli. Powiedział że widzi potencjał w Biernasie i postanowił go wziąć na swojego ucznia. I tak przez następne 3 lata Biernas uczył się 3 języków, umiejętności cichego poruszania się i krycia w tłumie. Myślał że tak teraz będzie wyglądać jego życie. Lecz w 11 urodziny stała się rzecz niespodziewana przyszedł list. Gdy halt zobaczył list podniósł go z ziemi i spojrzał na pieczęć mrucząc pod nosem to niemożliwe, to niemożliwe. Zawołał zaraz Biernasa i powiedział mu że został przyjęty do niezwykłej szkoły, do szkoły Magi i Czarodziejstwa i Magi w Hogwarcie. W pierwszym momencie Biernas myślał że to jakiś żart ale potem przeczytał treść listu i zapytał Halta jak to możliwe. Okazało się że Halt prze lata służby słyszał o kaście ludzi władających magią. Podobno byli zamieszani w wiele katastrof i niewytłumaczalnych zdarzeń. Powiedział więc Biernasowi że następnego dnia jadą do Londynu do miejsca zwanego Dziurawym kotłem. Biernas tego dnia zasnął ze świadomością że wszystko się zmieni.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Z postu na facebooku wstawionym przez drollercastela

Czy przeczytałeś regulamin? 
Oczywiście że tak.
                                                                                                                                                                                              
Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/
Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
Sztos SlytherinSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.