Podanie
Remus
Czarodziej
Posty: 4
Tematy: 3
Gru 2014
0
#1
Nick na serwerze:[b] Pozdrowiony
[b]Imię i nazwisko:
Thomas Rotherd
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Thomas to bardzo dynamiczny dzieciak. Prawie jak kobieta potrafi zmienić zdanie lada chwila. Jest pełen energii, której zazwyczaj nie potrafi powstrzymać i po prostu jak mawia jego matka odbija mu palma. Lubi droczyć się z rówieśnikami, podkłada im nogi, szarpie za włosy czy pluje. Ma ogromny szacunek do swoich rodziców, tak został wychowany. Jak na czarodzieja czystej krwi wypada, nie znosi mugoli, a jeszcze bardziej ich magicznych dzieci mugolaków.
Historia postaci: zaczyna się w wielkiej angielskiej metropolii jaką jest Londyn. W domowych warunkach na świat przyszedł pierwszy i jak dotąd ostatni syn Alfreda z Rodu Rotherd'ów i Anieli z Rodu White'ów [nie mylić z serwerowymi i kanonicznymi White'ami, nic mi do głowy nie przyszło po prostu]. Dorastał w rodzinie w której mógł pozwolić sobie na godne życie, ale za cenę surowej dyscypliny oraz szacunku. Pierwsze trzy lata życia przebiegały bez zakłóceń, aż do czasu objawienia się pierwszych mocy magicznych, kiedy to nieświadomie pstryknięciem palców wylał ojcu na rękę świeżo zaparzoną herbatę. Zmieszany ojciec nie wiedział czy krzyczeć z bólu, być dumnym z syna czy po prostu złoić mu dupsko. Zachował się jak prawdziwy mężczyzna, zagryzł zęby i okazał przed Thomasem dumną minę, ale zaraz podkreślił, że tylko ten jeden raz uszło mu to płazem. Kilka następnych lat był wtajemniczany przez ojca, którego był ulubionym bo jedynym dzieckiem w tajniki magii. W dniu jedenastych urodzin bez większego zaskoczenia ze strony najbliższej rodziny przyleciała sowa z listem oznajmiającym o tym, że przed młodym czarodziejem postawiono jeden z trudniejszych etapów życia, czyli Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.
[Ogólnie to historia pisana na szybko, ale i tak myślę, że jest o niebo lepsza od tych pisanych przez fanów Sida Wink]

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Hoho, tego najstarsi górale nie wiedzą, poważnie, jakieś 3 lata temu bodajże z YouTube.

Czy przeczytałeś regulamin? Znam go na pamięć, TAK.[/b][/b][/b][/b]Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
merlin0
Weteran
Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,552
Ravenclaw
#2
Zaakceptowane
[Obrazek: GnXTpe2.png]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.