Zaakceptowane Podanie na Ucznia
GalilgoPL
Czarodziej
Posty: 4
Tematy: 2
Paż 2015
0
#1
Imię i nazwisko: (Twojej wymyślonej postaci) David Harnest
Miejsce urodzenia: Anglia Londyn
Status krwi: (Czyli w ilu % jesteś czarodziejem)  60%
Cechy charakteru: (Napisz nam, jaka jest Twoja wymyślona postać.) Miły, pomocny, uczynny, odważny oraz miły.
Historia postaci: David Harnest jak miał 2 lata jego matka zmarła w wypadku samochodowym. Jego ojciec zmarł 2 lata później jak miał 4 lata. David niestety został adoptowany, co mu się bardzo nie podobało, ale zaakceptował to. Bał się co się będzie dalej działo w jego życiu, jak jego ojciec umarł, płakał dniami i nocami, krzyczał z miłości że chce żeby ktoś mu pomógł, jednak nikt się nie odważył pomóc biednemu Davidowi. Za to tydzień później przygarnęła go rodzina która go zaadoptowała. Bardzo marzył że będzie kiedyś wielkim czarodziejem jak Harry Potter (to jest jego idol), ale rodzina zastępcza nigdy się na to nie zgadzała żeby mu cokolwiek kupić, jakiś prezent. Wiedzieli kiedy ma urodziny, ale nie zadbali o niego. 2 tygodnie później czytał książkę w domu w zakątkach pod tytułem, "Harry Potter I Kamień Filozoficzny". Przyszywani rodzice nigdy mu nie pozwalali na czytanie różnych powieści, jego przyjaciele z podwórka go wspierali. Najlepszy przyjaciel Davida nazywa się Hogust. Hogust także marzy aby Wejść do Hogwartu i uczyć się różnych zaklęć jak David. David zawsze miał nadzieje że się dostanie do Hogwartu, ale jego przyszywani rodzice jak słyszeli Hogwart oraz Gryffindor, zawsze mu dawali szlaban na wyjścia z piwnicy (piwnica to jego pokój). W jego piwnicy śmierdzi zgniłym serem oraz innymi zakamarkami. Nigdy nie chciał dokuczać swemu kuzynowi który nienawidził Harrego Pottera, bo on tam można uznać "dowodził". Oczywiście jego najlepszy dom to Gryffindor.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od YouTuber'a.

Czy przeczytałeś regulamin? Jasne, tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Sigths
Czarodziej
Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
309
Ravenclaw
#2
W rozgrywce IC u Nas na serwerze nigdy nie została wydana książka "Harry Potter i Kamień Filozoficzny".  Twoja postać nie mogła się dowiedzieć jak żył w przeszłości Harry Potter, ponieważ nigdzie w IC nie znalazł by na to David odpowiedzi, więc to odpada. Przy pisaniu karty postaci usuń ten moment w historii. 

Są to małe błędy, więc podanie akceptuję.

[Obrazek: 58FGqR8.png]

Gdy wejdziesz na serwer to poproś o rangę na /helpop. Miłej gry.
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston ChurchillSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.