Podanie na ucznia
KrzyzuPlayGames
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Wrz 2015
1
#1
Imię postaci: Leon
Nazwisko postaci: Gray
Miejsce urodzenia: Hiszpania, Madryt
Czystość krwi: 50%


Historia postaci:
Leon urodził się jako wcześniak dlatego, że jego matka była przewlekle chora. Miała guza miednicy. Miesiąc po urodzeniu Leona zmarła. Jego ojciec Jerry się załamał. W wieku 7 lat jego moce się ujawniły, dotykiem zmienił porcelanową filiżankę w kota. Opanował moce w wieku 10 lat. Jerry był pod wrażeniem. W swoje 11 urodziny dostał list z Hogwartu, ucieszył się ale nie wiedział czy da tam sobie radę. Jego babcia, z która żył w bardzo bliskim kontakcie niezbyt cieszyła się na jego wyjazd. Martwiła się o niego. Leon z ojcem natychmiast udali się na pokątną, by kupić potrzebne rzeczy do szkoły.


Wygląd postaci:
Leon jest wysokim chłopcem o ciemnych, kasztanowych włosach. Ma bardzo jasną karnację, prawie że jak wampir! Ma błękitne oczy oraz jak na chłopca piękne zarysy twarzy. Jest chudy. Ubiera się na swój sposób, lubi bardzo nosić jeansy oraz podkoszulek z ciekawym nadrukiem. Nosi czarne, zgrabne okulary.


Cechy charakteru:
Leon jest bardzo samokrytyczny jeśli coś robi musi być perfekcyjnie lub tego wogóle nie zaczyna. Jest na swój sposób pracowity co nie znaczy, że ucieka od pracy. Chłopiec jest bardzo nieśmiały i żyje we własnym świecie ale to nie przeszkadza mu nawiązywać kontaktów z innymi chociaż nie robi tego chętnie. Nienawidzi się przechwalać dlatego zawsze ukrywa swoje talenty. Ma zasadę, że szuka tylko prawdziwych przyjaciół. Nie lubi się nikomu zwierzać ze swoich problemów, dusi je w sobie, przez co ma czasem ”przykre” dla niego dni. Lubi być sam ze sobą. Boi się dużego tłumu ludzi.
Ma delikatną wadę wzroku ale niestety musi nosić okulary.


Zainteresowania:
Leon po prostu przepięknie rysuje, nic dodać nic ująć. Jeżeli chodzi o sport nie przepada za nim co nie znaczy, że nie może go czasem uprawiać. Lubi także gotować a wychodzi mu to naprawdę dobrze. Leon zawsze ukrywa swoje talenty. Interesują go istoty magiczne oraz eliksiry.


Rodzina postaci:
Anna Gray- matka, czarownica krwi czarodziejskiej;
Jerry Gray- ojciec, mugolak;
Roberta Gray(babcia) - matka Anny, czarodziejka krwi czarodziejskiej.


Nick w grze: Leon_Gray


IC- na tym czacie wypowiada się wtedy ta postać, którą się odgrywa. Co się na pisze na czacie odpowiada za postać, którą się odgrywa. Na czacie IC rozmawia się swoją postacią z otoczeniem.
OOC- Co się na nim napisze odpowiada za ciebie siedzącego przed komputerem a nie za postać, którą odgrywasz.


O serwerze dowiedziałem się z Facebooka.


**Sprzedawca ustawia produkty na półce chociaż w sklepie nikogo oprócz Leona nie ma.**
L: **Leon podbiegł do sprzedawcy w podskokach i powiedział nie śmiale:** Dzień dobry.**Sprzedawca odskoczył z przerażenia, bo nie słyszał żeby ktoś wchodził do sklepu. Po chwili odpowiedział:**Dzień dobry chłopcze! Czego szukasz?
L: Ma pan może jakieś czekoladki?
S: Tak mam ale tylko dwa smaki: **wyjął zza lady dwa pudełka z czekoladkami i położył je na ladzie** truskawkowy i bananowy. Który wybierasz?
**Leon po chwili zastanowienia wybrał bananowy**
S: Należy się 5 sykli.
L: Dobrze, proszę** położył na ladę monety**
S: Dziękuje i do zobaczenia!**Mówiąc uśmiechnął się szeroko**
Rainkooli
Czarodziej
Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#2
[Obrazek: 3dqndfR.png]

Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.