Podanie na ucznia
GlobalElite
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Jeremi Merth
Miejsce urodzenia: Wielka Brytania, Londyn.
Status krwi: 50 %
Cechy charakteru: Jeremi jest dość miły leczy miewa też swoje humory. Stara się pozostawać optymistą lecz nie zawsze mu się to udaje. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy, nie zawaha się mu pomóc, nawet jeśli byłby to jakiś niezbyt lubiany "kolega".
Nigdy nie może skupić się na nauce, zawsze coś mu przeszkadza. Ma dobry wzrok który z dodaniem orientacji potrafi często zobaczyć bardzo dużo ciekawych rzeczy. Często bywa zamyślony, nie jest za bardzo rozgarnięty. 
Historia postaci: Margaret oraz Jeremi, (po którym dostał imię ich syn) urodzili małego chłopczyka. Młody był normalnym dzieckiem, które wychowało się u mugolki oraz czarodzieja. Jeremi (syn) nie wiedział nic o Hogwarcie ani o magii. W wieku 7 lat poszedł do pierwszej klasy w która bardzo mu się podobała. W następnych klasach.... nie można powiedzieć tego samego. Od piątek klasy przeżył swoją pierwszą bójkę ze swoim najlepszym kolegą. Skończyło się na złamanym palcu i zawieszeniu w prawach uczniowskich. Potem starał się być już grzeczny po dostaniu manta u ojca i matki. W wyczekiwane 11 urodziny kiedy stał się już nastolatkiem dostał niespodziewanie wrzucony list przez drzwi. Bez wahania podbiegł do niego z kuchni i podniósł. Zobaczył że to jakaś niezwykła koperta na której napisane jest "Hogwart". Od razu zaniósł ją do ojca który spodziewał się przyjścia koperty. Uciął z nim rozmowę na temat magii i Hogwartu. Bardzo cieszył się że wreszcie coś zmieni się w jego nudnym życiu. Wreszcie nabrało to sens! Niewyjaśnione zniknięcia długopisów z ławki, przemiany przedmiotów szkolnych w różne inne rzeczy. Jeremi po tym jakże ciężkim dniu położył się spać z nadzieją że nie jest to żaden dowcip.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Youtube, znajomi.

Czy przeczytałeś regulamin?: Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Rainkooli
Czarodziej
Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#2
[Obrazek: OGMPvHO.png]

Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.