Witaj!

Podanie
Patryk1
Azkaban




Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2015

#1
Brick 
Imię i nazwisko: Patrick Masterjuan
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: Czysta.
Cechy charakteru: Miły, przystojny, odważny, śmieszny, towarzyski.
Historia postaci: A więc tak. Gdy byłem mały szedłem z rodzicami po chodniku. Nagle zauważyliśmy mgłę, powiedziałem rodzicom, że jest mgła a oni kazali mi uciekać. 10 minut później już mgły nie było. Spytałem się rodziców dlaczego uciekaliśmy, jednak oni mi nie powiedzieli. Długo nie wiedziałem czemu zawsze uciekaliśmy od mgły. Na moje 11 urodziny przyszedł do mnie list. Otworzyłem go i zobaczyłem, że jestem gdzieś wzywany. Poprosiłem rodziców aby mnie tam zaprowadzili. Za chwilkę tam byliśmy i zobaczyłem wielkiego pana. Przedstawiłem mu się a on mi. Po chwili byliśmy już w wielkim zamku. Byłem ciekaw gdzie byliśmy, powiedział mi, że to Hogwart. Rodzice kupili mi różdżkę i z różdżką poszedłem na lekcje. byłem ciekaw gdzie przydzieli mnie tiara przydziału. Wiedziałem czym jest tiara przydziału, przydzieliła mnie ona do (Tu wy przydzielacie) . Później zjedliśmy coś ze stołu i poszliśmy na lekcje.



Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Drollercaster. (Youtuber)

Czy przeczytałeś regulamin? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
PROSIŁ BYM O SZYBKIE ROZPATRZENIE MOJEGO PODANIA!
Pozdrawiam!
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#2

Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.