Podanie na ucznia
fillax
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Paż 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Krufil Hakurzy

Miejsce urodzenia: Londyn
 
Status krwi: 50%Cechy charakteru[font=Verdana]: [/font]Krufil to bardzo sympatyczna osoba. Bardzo lubi odpowiadać na pytania innych uczniów. Dla Krufila  quidditch to najlepsza rzecz w szkole. Zawsze chciał nauczyć się wszystkich zaklęć jakie kiedykolwiek ktoś wymyślił. Nienawidzi tylko jednej rzeczy - wszelkiego brudu w domu. Nie może się wtedy skupić. Dla niego to priorytet aby w domu było czysto. 
[font=Impact]Historia postaci:[/font] Krufil nie miał łatwego życia. Jego ojciec był mugolem, matka czarownicą. Matka uwielbiała testować eliksiry i tworzyć nowe antidotum. Pewnego razu  sporządzała miksturę, dzięki której można było dokonać przemiany w tygrysa. Jej mąż, czyli ojciec Krufila, podniósł butelkę a ponieważ był niewyspany (całą noc  pomagał mamie) pomyślał, że to kawa, wypił napój  i w mgnieniu oka zamienił się w tygrysa. Ponieważ eliksir nie był doskonały stracił panowanie nad sobą. Zaczął skakać i przewracać inne stoliki z miksturami. Tata - tygrys poślizgnął się na innym wylanym eliksirze, uderzył głową o ścianę i zginął na miejscu. Od tamtej pory mieszka z mamą. Niedługo wyruszy do Howartu.


Czy przeczytałeś regulamin? tak

Rainkooli
Czarodziej
Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#2
Masz stworzyć 11-latka/11-latkę w realiach Harry'ego Pottera, który idzie do Hogwartu. Pamiętaj o realiźmie i jakimkolwiek rozbudowaniu opisów.
fillax
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Paż 2015
0
#3
POPRAWIONO
Rainkooli
Czarodziej
Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#4
[Obrazek: OGMPvHO.png]

Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.