Podanie na Ucznia
TheShark
Azkaban
Posty: 2
Tematy: 1
Sie 2015

#1
Imię i nazwisko: Troy Rogers.
Miejsce urodzenia: Paryż, Francja.
Status krwi: 100%

Cechy charakteru: Troy to bardzo uczciwy i odpowiedzialny chłopiec. Niestety jest troszkę leniwy i nienawidzi, gdy ktoś mu coś rozkazuje. Od dzieciństwa uwielbiał robić psikusy, natomiast później potrafił przyznać się do winy i być pokornym swojego czynu. Po za tym jest dość odważną osobą. Potrafi zawsze poradzić sobie z własnymi problemami, bez pomocy innych ludzi. Jest dość koleżeński i szybko poznaje nowe znajomości. Nie lubi się zbytnio uczyć, ponieważ uznaje, że jest to nudne i nie potrzebne. Jest dość wyluzowana osobą i podchodzi do wszystkiego na luzie, nie troszcząc się o późniejsze konsekwencje. Ma wielką skłonność do czekolady, dosłownie potrafi zrobić dla niej wszystko. Uwielbia sporty ekstremalne i sam w przyszłości chciałby również zostać jakimś sportowcem. Jest kolekcjonerem i kocha kolekcjonować różnego rodzaju karty, oraz znaczki. Czasem lubi się wywyższać wobec innych na temat sportów, lecz jeśli mowa o nauce siedzi cicho. Uwielbia poznawać różne zaklęcia, a następnie na własny użytek ich używać. Jest pasjonatem wszystkich modelów mioteł i można powiedzieć, że zna je dokładnie wszystkie. 

Historia postaci: Troy urodził się w mieście, dokładniej w Paryżu. Jego ojciec Bob - z zawodu projektant, twórca sprzętu do Quidditch'a, matka - z zawodu Auror. Rodzice prawie, że nigdy nie mięli dla chłopca czasu. Jako, że chłopiec jest jedynakiem bardzo szybko się usamodzielnił. Wiedział o świecie magii odkąd się tylko urodził. Dziadek chłopca kiedyś był profesjonalnym zawodnikiem Quidditch'a i chłopiec od zawsze chciał brnąć w jego ślady. Dziadek często pokazywał mu jego zdobyte puchary, oraz medale co chłopca bardzo fascynowało. Uwielbiał oglądać pracę ojca, ponieważ zawsze każda najszybsza miotła robiła na nim wrażenie. Kochał chodzić na mecze Quidditch'a wraz z ojcem. Przed pójściem do szkoły obiecał sobie, że będzie on tam grał w drużynie i będzie najlepszy, dlatego zaczął trening w wieku 9 lat. Okiełznał on wtedy swoją pierwszą miotłę - Nimbus 2000. Jako, że jego matka była Aurorem dowiadywał się on różnych ciekawych rzeczy ze świata magii. Po skończeniu 11 lat przyleciał do chłopca jego pierwszy list z Hogwartu. Chłopiec od razu pobiegł do rodziców i pochwalił się ową wiadomością o dostaniu listu. W ciągu kilku dni musięli się oni spakować, oraz znaleźć jakieś lokum w Anglii, ponieważ tam znajdywał się owy peron. Na szczęście udało im się to zrobić w przeciągu 2 dni. Od razu po przyjeździe rodzice zaprowadzili Troy'a na peron 9 3/4. Pożegnał się tam on z rodzicami i właśnie od tego momentu zaczęła się jego przygoda.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: W sumie to nie pamiętam już, było to z 3/4 lata temu. Chyba to było tak, że szukałem serwera Harry Potter w Minecraft i natrafiłem tam na jakieś forum.

Czy przeczytałeś regulamin? Oczywiście.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Rainkooli
Czarodziej
Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#2
Aby twoja postać dostała list z Hogwartu, musisz w historii uwzględnić przeprowadzkę postaci do Anglii, bądź okolic.
TheShark
Azkaban
Posty: 2
Tematy: 1
Sie 2015

#3
Okey, gotowe. Smile
Rainkooli
Czarodziej
Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#4
Chodziło mi o to, że postać musi mieszkać w Anglii przed dostaniem listu.

[Obrazek: 58FGqR8.png]

Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.