Podanie na ucznia AfricaCorb320
AfricaCorb320
Czarodziej
Posty: 7
Tematy: 5
Paż 2015
0
#1
Podanie na ucznia

[IC]


Imię i nazwisko: Edward Patton
Miejsce urodzenia: Londyn, Anglia
Status krwi: 50%


Cechy charakteru: Gdy widzi się Edwarda wydaje się cichym chłopcem. Zazwyczaj tak jest, ale dopóki ktoś nie przerwie mu spokoju. Wtedy może naprawdę się zdenerwować i od razu wdać się w bójkę nawet z większą ilością przeciwników. Mówiąc wprost ma gorącą głowę. Ceni u innych wyrozumiałość i spokój i sam stara się być taki sam, ale niestety nie zawsze mu to wychodzi. Jest odważny i chętnie pomoże innym w potrzebie, ale dopóki to mu się opłaca. Tylko swoim najwierniejszym przyjaciołom stara się pomóc na tyle, na ile może. Nie jest koleżeński i aby go poznać potrzeba dla niego poświęcić sporo czasu. Ma też swoje lęki, którym są pająki.


Historia postaci: Był to zwykły wrześniowy dzień, sobota, wszyscy odpoczywali, poza Mary, która wyczekiwała porodu w szpitalu. Był przy niej jej mąż Henry, który nie mógł doczekać się tego dnia. Zaczynała się już noc i zaświeciła się pierwsza gwiazda, gdy nagle rozpoczął się poród. Po kilku godzinach na świat przyszedł Edward.

Rodzice starali się, aby Edward czuł się szczęśliwy. Jako czarodzieje starali się, żeby Edward wiedział dużo o magii. Pewnego dnia gdy był na podwórku z kolegą pewien starszy chłopiec popchnął Edwarda. Mały Patton krzyknął do niego i już miał go uderzyć, kiedy to okulary starszego chłopaka zaczęły lewitować. Przerażony chłopak uciekł przerażony. Wiedział, że jest czarodziejem i tylko powiedział spokojny o tym wydarzeniu rodzicom. Na 11 urodziny pod jego dom przyleciała sowa z listem o przyjęciu chłopca do Hogwartu. Następnego dnia Edward poszedł razem z rodzicami na ulice Pokątną, aby zakupić potrzebne rzeczy do szkoły.


Wygląd postaci: Edward jest średniego wzrostu chłopcem. Jest lekko gruby, czego się trochę wstydzi. Ma brązowe oczy, włosy tego samego koloru i średniej wielkości nosek. Zazwyczaj jest lekko uśmiechnięty, lecz mało kto to zauważa. Ma czerwone znamię na plecach, które nie określonego kształtu. Lubi chodzić zazwyczaj w luźnych ubraniach, natomiast ciasnych nie znosi. W normalny dzień chodzi w granatowych dresach i czarnej bluzie. Pod bluzą ma koszulkę w czerwonym kolorze. Na nogach ciemne skarpety i ciemne buty. W dni świąteczne ubiera się elegancko czyli w czarny garnitur, czarne spodnie i czarne buty. W nocy śpi w szarej koszulce i ciemnoczerwonych spodniach.


Zainteresowania: Edward uwielbia historię, więc rzecz którą jego rówieśnicy nienawidzą. Przed pójściem do Hogwartu znał całą historię Anglii i ogólną świata. Nie może się doczekać Historii Magii i bardzo chce mieć dobre oceny z tego przedmiotu. Uwielbia także jak każdy młody czarodziej rzucać zaklęcia i chociaż nie umie tego robić chce się nauczyć ich na OPCM. Czeka na ten przedmiot i chciałby już na nich być.


Rodzina postaci:
Mary Patton - matka, mugolka;
Henry Patton - ojciec, czarodziej czystej krwi.


[OOC]

Nick w grze: AfricaCorb320

[b] Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: Jest to świat w grze, a nie rzeczywisty. Jeżeli chcemy coś powiedzieć i to dotyczy świata w grze piszemy bez nawiasów. [/b]
[b]Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: Jest to świat rzeczywisty, poza grą. Jeżeli chcemy coś napisać do innego gracza, a nie do postaci, którą gra piszemy w nawiasach (...).[/b]

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Szukałem serwer Minecraft Harry Potter, aż znalazłem ten.


[font=Georgia]Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.[/font]

**Sprzedawca stoi za ladą i z uśmiechem na twarzy sprzedaje dzieciom słodycze.**

E:*Podchodzi niepewnie do sprzedawcy, zatrzymuje się i mówi, dość odważnie*Dzień dobry, poproszę 4 czekoladowe żaby tylko szybko.
S:*Szybko podchodzi do szafki i wyjmuje 4 czekoladowe żaby i szybko podaje je dla chłopaka i spytał.*Coś jeszcze dla ciebie?
E:*Pokazuje palcem na paczkę fasolek*Poproszę jeszcze 2 paczki tych fasolek.
S:*Podbiegł do szafki i wyjął 2 paczki fasolek, po czym położył na ladzie.*Dobrze, za to wszystko musisz zapłacić 17 sykli.
E:*Wyjął z kieszeni garść monet wybrał z pomiędzy nich daną sumę*Proszę, oto 17 sykli.*Położył pieniądze na dłoni sprzedawcy*Do widzenia!*Pobiegł w kierunku kolegi i podzielił się słodyczami*
S:Do widzenia!*Skręcił głową i spojrzał na kolejne dziecko*


Czy przeczytałeś regulamin? Tak, przeczytałem.
Rainkooli
Czarodziej
Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#2
Podanie nie jest czasem kopiowane? Jest inny wzór. Proszę o wytłumaczenie.
AfricaCorb320
Czarodziej
Posty: 7
Tematy: 5
Paż 2015
0
#3
Pisałem według poradnika który zrobił merlin0
Rainkooli
Czarodziej
Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#4
[Obrazek: 58FGqR8.png]

Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.