Zaakceptowane Podanie na ucznia ^^
ZwyklaOpaska
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2015
0
#1
Rainbow 
Imię i nazwisko: Cynthia Leto
Miejsce urodzenia: Londyn, Wielka Brytania
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Przyjacielska, zabawna, szalona, nieśmiała wobec nowo poznanych osób, bardzo rzadko poważna, pomocna, opiekuńcza, czasami wredna.
Historia postaci: Było to w lato, pięknego, gorącego dnia. Na świat przyszła mała Cynthia. Urodziła się z wielkim uśmiechem na twarzyczce, było już wiadomo, że będzie szczęśliwą osobą. Od kiedy miała już 3 lata interesowała się magią i mitycznymi stworami. Kilka lat później kiedy miała już 13 lat i uczęszczała do gimnazjum,wróciła ze szkoły po ciężkim dniu.Dowiedziała się od rodziców że przyszedł do niej list. Na kopercie widniało jedynie jej imię i nazwisko oraz adres. Była ona przypieczętowana, wielka, czerwoną pieczęcią. Otworzyła szybkim ruchem kopertę i wyjęła z niej list. Gdy zobaczyła że jest to list dotyczący jej nauczania w szkole dla czarodziejów bardzo się ucieszyła a razem z nią jej rodzice. Pobiegła spakować walizki a dalej.. Historia sama się potoczy jak tylko zechce.
Wygląd postaci: Ma blady odcień skóry, dzięki czemu widać jej drobne piegi na policzkach i na nosie. Jej włosy są ciemnobrązowe, długie  z grzywką na bok. Oczy ma ciemnobrązowe, wydają się jakby były czarne.  Ubiera się zwykle w luźne sweterki (granatowe lub czarne, ogólnie ciemne kolory) oraz ciemne legginsy zwykle z jakimiś wzorami. Buty nosi również ciemne na wysokiej podeszwie (creepersy).
Rzeczy, które lubi: Lubi rysować, malować, ogólnie wszystko co jest związane ze sztuką. Lubi też słuchac muzyki, przy czym rozciągać się. Lubi również śpiewać (uczęszcza do szkoły muzycznej).
Rzeczy, których nie lubi: Nienawidzi, kiedy ktoś jest wredny (chociaż czasami sama jest), nie lubi za dużo się uczyć, nie lubi się kłócić z innymi (ale jeśli już zaczyna to pierwsza odpuszcza), nie lubi kiedy ktoś jej dokucza lub przeszkadza.
Rodzice postaci:
Melody Leto - matka
Finn Leto - ojciec

Mam nadzieję że jest dobrze napisane. Shy


Skąd dowiedziałaś się o serwerze: Od mojej przyjaciółki Jasminy101. Rolleyes

Czy przeczytałaś regulamin? Oczywiście! c;

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Deneris
Czarodziej
Posty: 521
Tematy: 20
Gru 2014
160
#2
Zaakceptowane.

[Obrazek: OGMPvHO.png]

Napisz na /helpop po rangę ucznia i podaj tam link do twojego podania.

[/helpop zaakceptowane (link do twojego podania)]
Miłej gry.

Zakaz pisania do mnie w komentarzach profilu w sprawie podań !!!
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.