Zaakceptowane podanie na ucznia
Emilka3000
Azkaban
Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2015

#1
Rainbow 
Imię i nazwisko: Kate Blossum
Miejsce urodzenia: Kate urodziła się w pięknym czarodziejskim lesie.
Status krwi: 55%
Cechy charakteru: Kate jest miła, towarzyska, pewna siebie, nienawidzi się uczyć oprócz czarowania, lubi zawierać nowe przyjaźnie, uwielbia nowe przygody, jest bardzo ciekawska i chętnie zwiedza nowe miejsca.
Historia postaci:Kiedy Kate przyszła na świat otworzyła swoje piękne czarujące urodą oczy w kolorze piwnym. Jej mama nazywała się Rose Blossum a tata James Blossum. Dziewczynka wiedzała, że jest czarodziejką odkąd się urodziła. Kate wraz z rodzicami mieszkają w małym domku w zaczarowanym lesie. Znajduje się tam małe osiedle dla czarodziei. Córka państwa Blossum już w wieku 3 lat chciała się nauczyć czarować, jednak chęc dostania się do Hogwartu była jeszcze większa. Pewnego ranka gdy Kate zeszła na dół jej tata trzymał w ręku jakiś list na którym pisało imię i nazwisko dziewczynki. Młoda uczennica podeszła do ojca z pytaniem o list. Pan Blossum podał list do małej rączki... Nagle oczy dziewczynki przepełniło szczęscie i radość. To był list z czarodziejskiej szkoły w którym byłó napisane wyraźnym drukiem, że Kate Blossum może uczęszczać do szkoły dla młódych czarodziejów! Rodzice nie pamiętali już chwili w której ich córeczka była tak szczęśliwa. Dziewczynka miała zaledwie 13 lat a jej przygoda już miała się rozpocząć...

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerzeShock serwerze dowiedziałam się od mojej siostry ciotecznej która też gra w minecrafta.

Czy przeczytałeś regulamin? tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Deneris
Czarodziej
Posty: 521
Tematy: 20
Gru 2014
160
#2
(Pamiętaj że idąc do szkoły magii Hogwart masz 11 lat nie 13 )

Zaakceptowane.

[Obrazek: OGMPvHO.png]

Napisz na /helpop po rangę ucznia i podaj tam link do twojego podania.

[/helpop zaakceptowane (link do twojego podania)]
Miłej gry.
Zakaz pisania do mnie w komentarzach profilu w sprawie podań !!!
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.