Martin Wait [ucz. 2]
Misiek009
Azkaban
Posty: 19
Tematy: 9
Wrz 2015

#1
MARTIN WAIT
Data urodzenia: 26 stycznia **14 lat temu**
Miejsce urodzenia: Szpital św. Munga, Londyn
Obecnie jest na roku: 3 [OOC 2]
Miejsce zamieszkania:

W ciągu roku szkolnego: Dormitorium Gryffindoru
Oraz dom w Londynie

Czystość krwi: 50%
Dom w Hogwarcie: GRYFFINDOR
[Obrazek: gryffindor_crest_by_tuliipiie-d491bqc.jpg]


                                            
                                                                    WYGLĄD POSTACI:

[Obrazek: hf.JPG]

Wygląd Postaci:
Martin jest szczupłym i dobrze zbudowanym chłopakiem. Posiada on bardzo ładne niebieskie oczy i jasne włosy z grzywką ułożoną na bok. Ma on lekko ciemniejszą barwę skóry oraz białe zadbane zęby. Jego szegółnym znakiem rozpoznawczym jest mały pieprzyk na lewym policzku oraz rana po upadku (na kolanie). Nie lubi się stroić. W ciągu roku szkolnego chodzi ubrany w szatę szkolną, bądź (gdy jest w dormitorium) zwykłe dresy i szarą bluzkę. Podczas wakcji gdy jest w domu ubiera się zwykle w rurki (posiada ich kilka kolorów) oraz czarną kurtę (bądź marynarkę) i jakiś t-shirt. Marin ma 160 cm. wzrostu a jego rozmiar buta to 40. Nie liczy się dla niego kto jak wygląda lecz jaki ma charakter.

Cechy charakteru: Martin jest bardzo odważnym czrodziejem. Łatwo znajduje przyjaciół i jest co do nich szczery przez co jest Przyjacielski. Stara sie okazywać szacunek starszym osobą, jest szlachetny i taktowny.Jest również osobą miłą i sprawiedliwą. Jest kulturalny i tolerancyjny. Ale jego najważniejszą cechą jest ogromne Męsto.


        HISTORIA POSTACI


Martin urodził się w środę 26 stycznia jako pierwsze i niestety jedyne dziecko w rodzinie Wait'ów. Jest on człowiekiem miłym i uczynny oraz wielce odważnym. Przez całe swoje dzieciństwo marzył o magicznym świecie oto aby jego życie nie było już takie nudne aby jego życie nie ogarniała rutyna. Ale to były tylko marzenia które raczej się nie spełnią. Tak myślał aż do pewnego dnia, do pewnego cudownego dnia w którym jego życie zmieniło się o 360 stopni. Otóż całkowicie przypadkiem szukając na strychu starych zabawek które chciał podarować swojemu młodszemu kuzynowi znalazł przypadkowy "patyk" pieknie oszlifowany i wykończony. Odrazu w jego głowie pojawiła się wizja zabawy w małego czarodzieja która odmieniła jego życie. Podczas wizyty w sklepie wypatrzył sobie ciekawą książkę którą zabrał mu sprzed nosa pewien dzieciak. Martin z nerwów machną tym "patykiem" w jabłko i ku jego ogromnemu zdziwieniu jabłko rozwaliło się. Martin od razu schował patyki i postanowił porozmawiać o tym z rodzicami. To co się dowiedział wieczoru tego samego dnia wyjaśniło wszystko. Okazało się że jest on czarodziejem a ten niesamowit patyk jest różdżką jego matki. Rodzice opowiedzieli mu o Hogwarcie i w jego 11 urodziny przyszło to co czekał całe 2 miesiące a mianowicie list z Hogwartu. Po kilku miesiącach Martin wybrał się z rodzicami na Pokątną gdzie zakupił wsyztskie potrzebne do szkoły przybory (w tym różdżkę) i rozpoczą swoją przygodę z nauką.

KLASA I-II
Podróż pociągiem do Hogwartu minęła Martinowi bardzo szybko. Podczas przydziału bardzo się denerwował gdyż bardzo nie chciał trafić do Slytherinu. Na szczęście po założeniu na jego głowę tiary usłyszał to co bardzo chciał usłyszeć czyli
                                                        GRYFFINDOR
Całe te dwa lata minęła Maritin'owi na poznawaniu szkoły, przyjaciół oraz nauczycieli. Przez ten dwa lata trudno było mu się odnaleźć w tej wielkiej szkole przez co często musiał pytać o drogę innych uczniów, bądź nauczycieli. Nie przeżył niestety żadnych niesamowitych przygód gdyż postanowił przez te lata zabrać się przede wszystkim za naukę. Nie chciał mieć złych ocen z egzaminów gdyż jego matka jak i ojciec byli nazywani Prymusami za czasów Hogwartu i chciał aby ludzie mieli o nim podobne zdanie. Jego całoroczna wytrwła nauka w jakimś stopniu się opłaciła gdyż Egzaminy napisał w miarę dobrze (Jego najwyższa ocena to PO z Astronomii).
WAKACJE
Wakacje Martin spędził w Hogsmeade razem z przyjaciółmi jak i na stażach w Magicznym Obserwatorium Astronomicznym. Postanowił również trochę pozwiedzać i za pomocą proszku Fiu zwiedził m.in Ottery. Pod koniec powrócił do rodziców do Londynu i zabrał się do szykowanie do szkoły. Podczas wakacji przyżył kilka przygód. Na przykład w Ottery zgubiły swój proszek Fiu i nie mógł wrócić do Hogsmeade. Na szczęście pomógł mu jakiś starzec. Przez całe wakcje myslał tylko o powrocie do szkoły którą bardzo lubi.

RÓŻDŻKA

DREWNO: Tarnina
Rdźeń: Róg Jednorożca
Długość: 9 i 3/4 CALA
Giętkość: Sprężysta


RODZINA


Matka: 
Eva Wait (żyje)

Ojciec: Gregory Wait (żyje)
CIEKAWOSTKI

- Bardzo lubi grać w Quidditcha
- Ma pieprzyk na uchu i prawym policzku
- Umie Język Francuski jak i Niemiecki
- Potrafi grać na gitarze
- Jego ulubiony kolor to:
Zielony
- Zbiera karty z czekoladowych żab
- Posiada sowę o imieniu Alfred
- Jest prawo ręczny
- Jest wysportowany
- Jest bardzo dojrzały jak na swój wiek (emocjonalinie)

- Nie przyżyłby jakby go wyrzucono z Hogwartu
- Boi się straty rodziny i przyjaciół
- Jego ulbione magiczne zwierzę to Hipogryf

- Jego ulubiony nauczyciel to: Arvid Solberg (@Arvid) oraz Marsen Wrynn (@Marsen)
- Jego ulubiony przedmiot to: Astronomia, ONMS i Transmutacja
-  Boi się węży 
Wiedźma
Czarodziej
Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#2
Cytat:Quidicha
Pisze się quidditcha
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

Paula1074
Czarodziej
Posty: 140
Tematy: 10
Sty 2015
131
Ravenclaw
#3
Masz trochu podobne ciekawoski do mnie...
Ale tak to ładna karta...trochu i pisze sie Quidditcha...
Misiek009
Azkaban
Posty: 19
Tematy: 9
Wrz 2015

#4
@Update
+Nowe ciekawostki
Pawi50
Azkaban
Posty: 120
Tematy: 19
Lut 2015
Gryffindor

#5
Wiekoszc ciekawostek to charakter tak jak u pauli.Ale karta spoko.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.