[Michael Majeware] [Ucz]
MrMajamiPL
Istota Wyższa
Posty: 239
Tematy: 21
Lut 2015
217
Gryffindor
#1
DATA URODZENIA:15.05
CZYSTOŚĆ KRWI: 100%
MIEJSCE URODZENIA:Londyn, Anglia

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:Londyn

OBECNIE JEST NA ROKU:Pierwszym

DOM W HOGWARCIE:Gryffindor

ZDJĘCIE POSTACI:

[Obrazek: Roy_Harper_character_promo.png]

Wygląd postaci: Michael jest dośc wysoki jak na swój wiek. Ma wytrenowaną posturę ciała, posiada on niebieskie oczy a jego twarz jest charakterystyczna do jego stylu ubioru. Ma widoczne rysy twarzy co widać na pierwszy rzut oka.

Charakter: Michael ma charakter z pozoru przyjacielski i jest odpowiedzialny ale nienawidzi ludzi którzy, niczego nie wiedzą i trzeba im wszystko tłumaczyć. Jego odwaga rośnie z roku na rok co ma swoje plusy i minusy.Jego kolorem jest Czerwony co oznacza u niego hard ducha do walki i powstawania z ziemi. Jest też dość wścibski więc można go spotkać tam gdzie nie powinno go być.Interesuje go najbardziej Transmutacja i Czarna Magia ale przyjaciele tłumaczyli mu żeby zostawił ten temat w spokoju.Ma też nawyk do udzielania pomocy tym którzy naprawdę jej potrzebują.


Historia: Gdy Michael się urodził mieszkał w dość biednej rodzinie w Londynie. Od 2 do 6 roku życia mieszkał z Dziadkiem i Babcią. Jego Dziadek Charles opowiadał mu o Hogwarcie, o tym jak wygrali 3 razy puchar domu z rzędu, jak grał w Drużynie w Quidditchu jako pałkarz, jak poznał babcie i wiele innych Historii. Z Babcią Michael nie miał za dobrych kontaktów więc nią za bardzo się nie przejmował. gdy ukończył 6 lat rodzice wrócili do domu z majątkiem i z 2 nowych dzieci. Michael dowiedział się że, jego Rodzice adoptowali chłopca i dziewczynkę w tym samym wieku co on, Roya i Beth. Miesiąc później Michael jego rodzice i nowe rodzeństwo przeprowadzili się do większego mieszkania w Londynie i rozpoczęli    nowe,lepsze życie mając fundusze na prawie wszystko. Pół roku później jego Babcia zmarła ze starości, Michael tym za bardzo się nie przejął ale w tym dniu jego Dziadek przestał się kontaktować z rodziną. w jego 9 urodziny zdarzyło się coś dziwnego, gdy był na swojej imprezie urodzinowej gdzie była tylko jego rodzina gdy chciał podnieść widelec ten nagle poleciał w górę i przybił się do sufitu, tego dnia jego rodzina wiedziała że, i ten członek rodziny trafi do Hogwartu. gdy ukończył już 11 lat i jego przybrane rodzeństwo ku zdziwieniu rodziny Michael dostał list do Hogwartu, Roy do Durmstrangu a Beth do Beuxbatons. Kilka dni później Rodzina wraz z Michaelem pojechali kupić książki, zeszyty szaty i oczywiście różdżkę. Po kilku miesiącach Michael w końcu pojechał do Hogwartu po czym jego rodzeństwo szykowało się do wypraw do swoich szkół.

Rodzina:
       
Richards Majeware (Ojciec)
        Emma Majeware/White (Matka)
        Roy  Majeware/Grimes (Brat przybrany)
        Beth Majeware/Smoke (Siostra przybrana)
        Charles Majeware (Dziakek)
        Moira Majeware/Wilson (Babcia)  
     

Ciekawostki:  
             
-jego ulubionym przedmiotem jest transmutacja
              -ma lęk przed pająkami który już prawie wyeliminował
              -posiada bliznę na lewym ramieniu po wypadku
              -jeśli chodzi o kogoś bliskiego staje się czasami agresywny
"Ludzie są gotowi zrobić wszystko, jeśli tylko da się im coś, w co uwierzą."Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.