Podanie na ucznia
jasiekkPL
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Matt Kemat
Miejsce urodzenia:  Londyn
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: tajemniczy,mroczny,niesympatyczny,sprytny,odważny,


Historia postaci: Matt zawsze był wychowywany przez mamę ponieważ jego ojciec zginął, lecz ciągle myślał że jego ojciec gdzieś tam żyje i wierzył że jak urośnie to go odnajdzie. Matka nie dawała rady sama z dzieckiem więc sobie znalazła nowego chłopaka. Jak dziecko urosło , to nowy chłopak jego mamy przekonał ją żeby wysłać dziecko do szkoły magi. (zapomniałem wspomnieć że jego mama była czarodziejką a jego prawdziwy tata był czarodziejem , a jego przeszywany ojciec był mugolem )  więc mama i jej nowy chłopak poszli do sklepu i kupili następujące rzeczy :

- 1 różczke

- szaty

- i ładne buty

Gdy kupili rzeczy poszli do domu, mama powiedziała że za 2 miesiące Matt bedzię wysłany do szkoły magi.
Matt z nie cierpliwością czekał , postanowił przez te 2 miesiące ciągle spędzać z kolegami , przez długi czas bawili się oni w poszukiwaczy skarbów i kopali na podwórku Matta , pewnego dnia gdy  kopali znaleźli jakąś skrzynkę która nie była na klucz , a więc odkopali ja całkiem i otworzyli znaleźli tam list, kapelusz, i starą różczke. Matt pierw wziął się za list na którym pisało:

Synku, wiem że nie byłem dobrym ojcem bo nawet cie nie widziałem , już ci tłumacze dla czego cię niewychowałem w magicznym świecie trwała wojna , zbierali wszystkich którzy umieli walczyć , wyjechałem tam i walczyłem , lecz omal tam nie zginełem uratował mnie pewnien mężczyzna który teraz jest moim najlepszym przyjacielem... Rada powiedziała że mogę wracać już do domu ale ja się bałem ponieważ nie wychowywałem cię 13 lat i teraz mi wstyd nie wiedziałem jak zareagujesz... dlatego zakopałem tam tą skrzynie myślę że to przeczytałeś synku. Niedługo się spotkamy ! Powiedz wszystko mamie i ją ucałuj od mnie i zapisz się do szkoły magi!                               tata

[b]Wygląd postaci: Matt jest chłopcem który lubi się ubierać się w czarne ciuchy, zawsze nosił skurzaną czarną kurtke, nie nosił nigdy nakrycia głowy, nosił jeszcze czarne glany i czarne dresy. Matt ubierał się nie typowo, miał błyszczące niebieskie oczy , lekko lokawe czarne włosy.
        [/b]

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: od michała Smile "drollercaster"

Czy przeczytałeś regulamin? : PRZECZYTAŁEM!

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Rainkooli
Czarodziej
Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#2
[Obrazek: GnXTpe2.png]

Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.