Witaj!

POPRAWIONE podanie do hogwartu
bartek246
Azkaban




Posty: 4
Tematy: 4
Paż 2015

#1
Imię i nazwisko: Bartek Wolter
Miejsce urodzenia:Urodził się w Angli
Status krwi: jest w 85% czrodziejem.
Cechy charakteru:Moja postać jest wyjątkowa.Jest osobą niepowtarzalną i niezwykłą.Zawsze mogę na nią liczyć.Jej poczucie humoru jest niepowtarzalne.To wspaniała osoba o niecodziennych pomysłach.Wykazuje ponadprzeciętną wiedzę z zakresu magi .Jest jedyną i niepowtarzalną postacią.
Historia postaci:Gdy bawił się w ogrodzie ze swym ojcem  ogrodzie żucił czar na piłkę która zaczeła lewitować jego ojciec powiadomiił żonę. po kilku dnich zastanowień co z nim zrobić postanowili przeprowadzić sie do Londynu Gdzie znajdowała się magiczna szkoła "Hogwart" .Po przeprowadzce zapisali go do Hogwartu aby rozwijał swe magiczne zdolności.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Dowiedziałem się od swego kolegi z klasy opowiadał mi o nim całą przerwe

Czy przeczytałeś regulamin? Tak przeczytałem. Cool

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
"POPRAWIONE"
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#2

Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.