Zaakceptowane Podanie na ucznia
korusek
Czarodziej
Posty: 12
Tematy: 6
Sie 2015
0
#1
Imię i nazwisko: 
Patric Lowstone
Miejsce urodzenia: 
Londyn, Wielka Brytania
Status krwi: 
75%
Cechy charakteru:
Patric Lowstone jest odważny, mężny, uczciwy, prawdomówny, szczery, szlachetny, mądry. Jest to chłopiec, który ma wielkie marzenia, które chciałby spełnić. Jest on osobą, któa lubi się uczyć, czytać, a zarazem lubi się pośmiać. Zawsze chodzi uśmiechnięty.
Historia postaci:
Patric Lawstone urodził się w Lądynie. Jego rodzicami byli Sevana Lowstone i Lary Lawstone. Chłopiec wiódł piękne i skromne dzieciństwo. Niestety ta piękność dzieciństwa zamieniła się w koszmar po tym jak jego mama Sevana zmarła na skutek choroby. Jego ojciec po śmierci małżonki ożenił się z Marcelom Stherelar, siostrą Sevany. Marcela nienawidziła mamy Patrica więc postanowiła zrobić wszystko, żeby chłopiec nie dowiedział się, że jest czarodziejem, dlatego zamordowała ojca chłopca przez co Patric nie miał jak się dowiedzieć o tym że jest czarodziejem. Pewnego dnia  w pokoju, w którym po zamordowaniu ojca zamieszkał chłopiec, macocha zamykała go na klucz by nie wyszedł nigdzie. Gdy podszedł do drzwi to wtedy dziwnym trafem drzwi się otworzyły. Nie wiedział o co chodzi bo był pewien, że to jego macocha go zamknęła. Kilka dni później przyleciała do jego otwartego okna sowa, trzymała coś w dziobie. Po przeczytaniu listu okazało się, że to list z Hogwartu i Patric dowiedział się, że jest czarodziejem. Dlatego następnego dnia spytał się macochy dlaczego mu nie powiedziała, ta na to nic nie odpowiedziała. Tutaj zaczyna się historia Patrica z Hogwartem.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Mój kolega mi kiedyś o tym opowiadał i mi się spodobało lecz wtedy nie zacząłem grać, ale jak się ukazała reklama tego serwera na drollcaster to wtedy postanowiłem że zagram i co to jest za magiczny świat.

Czy przeczytałeś regulamin? Tak, naturalnie.

((Otrzymałem zgodę na drugą postać od Administratora RP))

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/
Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
HufflepuffSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.