Zaakceptowane Podanie na ucznia - Bezzi
Bezzi
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2015
0
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Kamil "Bezzi" Ferrero - Imię "Kamil" nadała mu je jego babcia po pradziadku Kamilu Kołaczu.
Miejsce urodzenia: Szpital Świętego Munga w Londynie
Status krwi: 50%
Wygląd postaci: Jest średniego wzrostu, ma czarne włosy i niebieskie oczy. Jest zwinny, lecz bardzo szybko się męczy. Lubi chodzić w bluzie i dżinsach oraz nosi okulary.
Cechy charakteru: Jest spokojny i koleżeński. Ma tendencję do zapominania. Zawsze zachowuje powierzone mu tajemnice. Panicznie boi się wysokości i pająków. Uwielbia podziwiać gwiazdy, uwielbia przyrodę i las. Lubi trzymać się małych grup przyjaciół, a czasem woli pobyć w samotności na łonie natury. Jego marzeniem jest latać na miotle jak jego ojciec.
Historia postaci:     Kamil urodził się 15 czerwca 2034 w Szpitalu Świętego Munga. Nieszczęśliwie podczas porodu zmarła jego matka Muriel Ferrero mugolka, a dwa dni puźniej zmarł jego ojciec Max Ferrero, który zginoł w wypadku podczas meczu w quiddicha. Osierocony, został przygarnięty przez swoich dziadków. Jego dziadek Eryk Ferrero całe dnie spędzał w Ministerstwie, więc zaszczyt opiekowania się nim przypadł babci Barbara Ferrero, która pochodziła z Polski więc Kamil przy niej nauczył się drugiego języka oraz kultury wschodu. W domu dziadkowie nie używali magii, poza kominkiem, więc Kamil nie miał dużej styczności z magicznymi przedmiotami. Jego dzieciństwo wyglądało całkowicie normalnie i spokojnie, jak u normalnego mugola.
          W wieku 7 lat poszedł do szkoły podstawowej, w której z początku nie był zbyt lubiany przez to, że nie miał własnej komórki(babcia nie lubiała elektroniki), lecz po tym jak na zimowej wycieczce chłopcom, którzy mu dokuczali zniknoł lód pod stopami, wszyscy zaczeli się go bać i unikać. Po powrocie z wyciczki opowiedziawszy babci co się wydarzyło, ucieszyła się i szybko zawaidomiła o tym dziadka. Po tych wydarzeniach dziadek zaczoł z nim częściej rozmawiać i opowiadał rozmaite opowieści o jego rodzicach, Hogwarcie i świecie czarodzieji. Kamil z niecierpliwością czekał na 11 urodziny, po których miał dostać list z Hogwartu.
        Gdy nadszedł dzień urodzin cała rodzina siadła przy stole w ogródku. Po odśpiewaniu Sto lat! i podzieleniu tortu zaczeła się ożywiona dyskusja o tegorocznym turnieju quidditcha. Gdy wszyscy zjedli Kamil poszedł odpakować prezent od dziadków (od nikogo innego nie dostał nawet życzeń). Była to szata jego Ojca, w której poszedł pierwszy raz do Hogwartu. Gdy ją oglądał spostrzegł sowę gapiącą się na stól jakby chciała mu coś pokazać, wtem dostrzegł list z pieczęcią leżacy na stole. Z wielką ciekawością chycił koperte, otworzył ją i wyciągął z niej list od samego dyrektora Hogwartu, w którym każdy wie co się znajdowało. Wszyscy tego dnia byli bardzo dumni i radośni. Niestety dwa dni później zmarł dziadek Eryk, więc radosny nastruj nie trwał dość długo. Na nieszczęszczęście babcia nie wiedziała gdzie jest przejście na ulicę Pokątną, a jej znajomi nie znali dokładni adresu ulicy, na której znajduje się przejście, więc Kamil musiał poradzić sobie sam. Dzień przed odjazdem pociągu z Londynu dostał od babci trochę pieniędzy na metro do centrum i klucz do skrytki jego rodziców. Porzegnał się z babcią, obiecał jej, że będzie wysyłał listy i da znać w jakim jest Domu. Wyruszył w stronę metra. Tak kończy się historia jego dzieciństwa.


[OOC]

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od kanału Drollercaster

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: IC to skrót od "In Character". Są to dialogi i rzeczy, które wykonuje nasza postać.

[font=Roboto, sans-serif]Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: OOC to skrót od "Out of Character". Są to rzeczy nie związane z naszą postacią lub są to nasze jako graczy wypowiedzi, zapisujemy je w nawiasię np. (Idę do łazienki).[/font]

Czy przeczytałeś regulamin?
Jak najbardziej przeczytałem i w pełni akceptuję.PS: Gdy wchodzi się pod adres hapel.pl i wybiera się pomoc w podpunkcie historia postaci  i data i miejsce 
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/
Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
RavenclawSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.