Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia
KrzychuPolska
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 2
Sie 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Christopher Clowen
Miejsce urodzenia: 7 września, Szpital Świętego Munga w Londynie
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Jestem Miły. Wysoki,szybko przyswajam wiedze. Mam Bardzo,dobrą pamięc.Jestem trochę nie śmiały
Historia postaci: Urodziłem się w niewielkim mieście. Rodzice,po moich narodzinach wyprowadzili się ze mną na wieś.
gdy miałem 7 lat,rodzice uświadomili mi,że wychowuje się w magicznej rodzinie.Dowiedziałem się również, ze jeden z moich dziadków nie jest magikiem,ale i tak go bardzo kocham.
. Jak miałem 9 lat, to moja mama zmarła na zawał, Byłem załamany przez,rok nie obchodziło mnie kompletnie nic.Pewnego dnia przypomniałem sobie o szkole magi,w tedy moje życie znowu nabrało barw.
I od tego czasu nie mogłem się doczekać kiedy pójdę do szkoły magi.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
O serwerze się dowiedziałem od wielkiego zainteresowania Harrym Potterem. Naprawdę uwielbiam i filmy i książki o Harrym Potterze

Czy przeczytałeś regulamin?
Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#2
Usuwam błędną datę urodzenia.


Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.