Podanie na ucznia
Yrden Woo
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Paż 2015
0
#1
Rainbow 
Imię i nazwisko: Yrden Woo
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi:  67%
Cechy charakteru: Wesoła i odważna dziewczyna. Lubi podejmować ryzyko i wyzania. Nigdy się nie poddaje, dąży do wyznaczonych celów, stara się nikogo nie zawodzić. Lubi dobrą zabawę, ale jest również odpowiedzialną  godną zaufania czarodziejką.
Historia postaci:

Narodziny

W Londynie urodziła się dziewczynka którą rodzice nazwali Yrden. Dziewczynka była wychowywana przez matkę mugolkę i ojca czarodzieja który bardzo chciał by dziewczyna była czarodziejką, ponieważ mógłby wprowadzić swoją córeczkę w świat magii i wspierać ją w nauce by nie musiała się czuć tak samo samotna jak on.

Pięć lat

Yrden nie lubiła się bawić z innymi dziećmi. Wolała bawić się ze swoją jedyną przyjaciółką Triss która również nie lubiła się bawić z nikim innym.

Leon (jej ojciec)  obserwując Yrden przez te lata ustalił, iż jego córka jest czarodziejką. Gdy powiedział o tym Unie, swojej żonie, ona nie była szczęśliwa - Wręcz przeciwnie. Nie chciała by Yrden w wieku jedenastu lat jechała do Hogwartu.

Osiem lat

Leon uznał, że czas by jego córka dowiedziałą się prawdy o sobie. Dziewczyna się ucieszyła, gdy jej tata opowiedział o magii, Hogwarcie i czarodziejach. Poczuła się wyjątkowo kkiedy Leon pokazywał różne zaklęcia, lecz uznał, że na dziewiąte urodziny Yrden dostanie różdżkę.

Dziewięć lat

Czarodziej nie doczekał się dziewiątych urodzin Yrden. Miał wypadek samochodoy i niestety nie przeżył. Una wspierała córkę i obiecała jej przygotować się do pójścia do szkoły Magii i Czarodziejstwa chodź Yrden miała jeszcze dwa lata.

Jedenaście lat

Wszystko było gotowe. Una stała na peronie machając swojej córeczce chustką na porzegnanie, która wyglądała przez okno pociągu.

Poprawiono

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z odcinków u Sida : P

Czy przeczytałeś regulamin?
Pewnie!

Składając podanie, akceptuję[Obrazek: arrow-10x10.png] regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Imię i nazwisko: (Twojej wymyślonej postaci)
Miejsce urodzenia:
Status krwi: (Czyli w ilu % jesteś czarodziejem)
Cechy charakteru: (Napisz nam, jaka jest Twoja wymyślona postać.)
Historia postaci:

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:

Czy przeczytałeś regulamin?

Składając podanie, akceptuję[Obrazek: arrow-10x10.png] regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Rainkooli
Czarodziej
Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#2
Masz stworzyć NORMALNEGO 11-latka/11-latkę w realiach Harry'ego Pottera, który idzie do Hogwartu. Pamiętaj o realiźmie i jakimkolwiek rozbudowaniu opisów.
Yrden Woo
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Paż 2015
0
#3
Rainkooli napisał(a): (17.10.2015 22:57)Masz stworzyć NORMALNEGO 11-latka/11-latkę w realiach Harry'ego Pottera, który idzie do Hogwartu. Pamiętaj o realiźmie i jakimkolwiek rozbudowaniu opisów.

Poprawiono
Rainkooli
Czarodziej
Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#4
Usuwam zbędny wzór.

[Obrazek: 58FGqR8.png]

Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.