[Lindsey Rowena Emma Skeet] [Dor]
Lindsey
Azkaban
Posty: 14
Tematy: 4
Sty 2015
Ravenclaw

#1
Lindsey Rowena Emma Skeet

DATA URODZENIA: 30 Sierpnia.

CZYSTOŚĆ KRWI: 100%

MIEJSCE URODZENIA: Londyn, Szpital św.Munga.

MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Dolina Godryka

OBECNIE : Kierownik Urzędu Architektury i Budownictwa w Imperium Magicznym..

DOM W HOGWARCIE: Ravenclaw.

ZDJĘCIE POSTACI:

(Mniej więcej taki ale w wieku lat 16)
[Obrazek: bRi91Nt.jpg?1]

(Mniej więcej taki ale w wieku lat 18)
[Obrazek: z8r6XjS.jpg]


(W wieku 20 lat.)
[Obrazek: 0mVrQqe.jpg]
(Aktualny wygląd)
[Obrazek: latest?cb=20150920122719]

Wygląd postaci: Jest typową szczupłą a jednocześnie bardzo ładna młodą kobietą w wieku około trzydziestu lat. Ma brązowe włosy do których często dodaje jakieś jaśniejsze pasemka lub inne akcenty kolorystyczne. Często ubiera się oryginalnie i w wolnej kiedy nie odwiedza jej ukochanej księgarni, biegnie do okolicznych niewielkich sklepików odzieżowych by znaleźć coś oryginalnego i wyjątkowego. Często ma ze sobą teczkę z dokumentami i tubę na plany architektoniczne. Jej lekko zwariowany styl bycia lekko się uspokoił i dziś ubiera się nowocześnie i ze stylem choć często ciekawie łączy dodatki co dodaje jej ubiorowi pewnej dozy oryginalności i pozytywnej energii. 

Charakter: Jestem bardzo ciekawa świata i chętnie poznaje nowe rzeczy. Jestem tak ze osobą odważną i pewną siebie dzięki i można powiedzieć że ma wrodzony gust i z łatwością łączy wyposażenie wnętrz tak by oddawało charakter mieszkańca, przez co można powiedzieć że jej praca jest jednocześnie jej pasją. Po za tym bardzo bardzo nie lubię gdy komuś niewinnemu dzieje się krzywda lub gdy ktoś łamie jakieś ważne zasady dla własnych korzyści. Można powiedzieć że cechuje mnie prawość i sprawiedliwość a tak że mądrość jak na swój wiek i akceptacja innych. Bardzo lubię ubierać się i oryginalnie i rozwijać jedną z moich pasji jaką jest gra na skrzypcach wielkie zamiłowanie do muzyki. Czasami tworze nie wielkie własne kompozycje bo zawsze staram się być kreatywna i próbować nowych połączeń i dźwięków w muzyce. Można powiedzieć że jest inteligentna i ciekawa świata a tak że spragniona wiedzy. W szkole zaczęła grać na poważnie w Quidditcha i grała na pozycji pałkarza choć próbowała już praktycznie gry na wszystkich pozycjach. Zna się na modzie i dekoracji wnętrz oraz architekturze i potrafi używać swojej wiedzy w praktyce. Jest zapracowana i bardzo pozytywna w odbiorze i lubi spędzać wolny czas na świeżym powietrzu lub przy stoliku w jakiejś kawiarni lub pubie dla tego często zabiera ze sobą papierkową pracę choć by do pubu pod trzema miotłami.

Historia:
 Urodziła się w szpitalu św.Munga w Londynie. Po powrocie ze szpitala zamieszkała w domu należącym do ojca i miała dobre dzieciństwo. Choć wiele się zmieniło po rozwodzie rodziców to nadal mieszkała w tym samym domu. Matka natomiast wraz z rodzeństwem wróciła do swojego domu w Londynie. 
Czasem ją odwiedzała i spędzali wspólnie czas. Z rodzeństwem spotykała się tylko kilka razy w wakacje ale była szczęśliwym dzieckiem.
Ojciec grał kiedyś w reprezentacji Anglii w Quidditcha i już od jej najmłodszych lat uczył ją latać na małej miotle dziecięcej.
Uczyła się tak że grać na skrzypcach i kilka razy chodziła na zajęcia jazdy konnej w Hogsmead gdzie zabierał ją ojciec.
Mieszkając w Ottery wraz z ojcem nie uczęszczała do mogolskiej szkoły ale za to uczyła się w domu i choć nie była orłem ze wszystkich przedmiotów to uczyła się dobrze. 
Wkrótce tuż przed jej jedenastoma urodzinami ojciec wyjechał pilnie i musiała zamieszkać w domu matki w Londynie.
Dobrze wspomina ten czas ale bardzo tęskniła za ojcem. Matka dbała o nią i zapewniła jej własny pokój a nawet pozwoliła wybrać do niego kilka nowych mebli i zabawek. To bardzo poprawiło jej humor ale w domu czuła się sama bo rodzeństwo w tym czasie było w szkole magii. 
Gdy nadszedł czas by i ona poszła do tej szkoły nie opuszczało jej przeczucie że ojciec wkrótce wróci i że znów będzie pracował w szkole jak dawniej. 
Nie martwiła się rozstaniem z rodziną bo rodzice pracowali w szkole a rodzeństwo było już w takim wieku że tak że uczęszczali do tej samej szkoły jako uczniowie.
Gdy czara przydziału została nałożona na jej głowę bardzo długo wahała się czy dać ją do Gryffindoru czy do Ravenclaw . Ponad pięć minut minęło nim wielką salę przebiegł radosny krzyk tiary przydziału - RAVENCLAW !!!
Co uczyniło ją jedną z Hatstalls. W szkole szybko odkryła gdzie znajdują się wszystkie sale i ważne miejsca i choć była na pierwszym roku to często pomagała nowym uczynią trafić pod ich salę lekcyjną a nawet oprowadzała innych po szkole.
Już w drugiej klasie została Prefektem żeńskim swojego domu lecz kiedy nadszedł czas egzaminów wolała poświęcić więcej czasu nauce i zrezygnowała z prefekta. Egzaminy były dla niej nie lada wyzwaniem i przygotowanie się do nich zajęło jej sporo czasu. Lecz kiedy wyszła z sali po ostatnim egzaminie już miała pewność że poszło jej nie źle i na pewno zda do kolejnej klasy. 
W wakacje przyleciała sowa z Hogwartu i przyniosła jej świadectwo które okazało się lepsze niż sądziła. Kiedy pokazała je ojcu dowiedziała się że za tak dobre stopnie może sobie wybrać dowolną nagrodę. Ale jedyną rzeczą o którą chciała były bilety na Światowe Mistrzostwa Quidditcha. Ojciec ucieszył się że właśnie taką wybrała nagrodę bo miał nie długo wyjechać i nie wiedział ile czasu minie nim znów zobaczy swoją córkę. Dla tego chciał spędzić z nią więcej czasu, jak to mówią by gromadzić wspomnienia. 
Drugi miesiąc wakacji spędzili razem kibicując na Mistrzostwach i poznając zawodników. Wkrótce jednak miał nadejść czas rozstania.  Kiedy wrócili do domu Lindsey czyta jąć gazetę zobaczyła że może starać się o stypendium i jeszcze tego samego dnia wysłała sowę z wnioskiem o nie.  Nim ojciec wyjechał nadeszła odpowiedź pozytywna w sprawi stypendium. Ostatniego dnia wakacji na dworcu ojciec żegnał się z nią jak by już mieli nigdy się nie zobaczyć. A Lindsey tonąc we łzach wsiadła do pociągu. W drodze jednak postanowiła być twarda i skupić się na nauce i swoim życiu. Wiedziała że zamartwiając się nie pomoże ojcu w jego ekspedycji. W szkole wróciła do gry w drużynie Quidditcha na pozycji pałkarza i stara się grać we wszystkich meczach swojej drużyny.
Dzięki grze i nowej pasji jaką jest fotografia przetrzymać kolejne lata w szkole. Pod koniec ostatniej klasy otrzymała list od ojca że może dołączyć do niego podczas jego badań na wyprawie naukowej i bez wahania wyjechała wiedząc że nie będzie jej w szkole podczas egzaminów i by ukończyć szkołę będzie musiała  wrócić do niej po wakacjach. 
Kiedy jednak skończyły się wakacje i minęły święta więcej czasu spędzała w bibliotece i na rozwijaniu pasji fotografii niż na lekcjach. Lekcje nie były już tak ciekawe jak dawniej bo przerabiania na nich te same tematy co w poprzednim roku.
Kiedy trafiła przypadkiem na ogłoszenie w gazecie Verita Serum że chętnie zatrudnią fotografa i redaktora wysłała swoje zdjęcia i krótki artykuł po jakimś czasie dostała odpowiedź że gazeta chętnie nawiąże z nią współpracę i może dla niej relacjonować wydarzenia ze szkoły a tak ze wysyłać zdjęcia. Za artykuły i zdjęcia który zostaną użyte w gazecie będzie dostawała za nie wygradzanie. W kilku kolejnych numerach ukazywały się jej zdjęcia i artykuły a nawet kilka wywiadów. 
Nadszedł jednak czas egzaminów które chciała napisać jak najlepiej choć do podjęcia pisania egzaminów z Transmutacji przekonała ją matka która wręcz siła zaciągnęła ją na ten egzamin. Jeszcze nie wiedziała co chce robić po szkole ale właśnie wtedy postanowiła że jeśli uda jej się zdać egzaminy tak dobrze by uzyskać świadectwo z wyróżnieniem to jest to znak że ma iść na Brytyjski Uniwersytet Magiczny co otworzy jej wiele życiowych dróg.
 Zaraz po otrzymaniu ostatniego świadectwa wysłała swoje podanie na Uniwersytet.
Podjęła się uczęszczania na trzy kierunki do Brytyjskiego Uniwersytetu Magicznego. Gdzie poświęciła się doskonaleniu zaklęć i zgłębianiu wiedzy zielarskiej i leczniczej tak by ukończyć magomedycynę ale i inne wybrane przez nią kierunki dają jej otwartą drogę do przyszłej kariery. Po ukończeniu studiów wyjechała do Stanów Zjednoczonych by lepiej poznać świat i odkryć kim chce być na prawdę. Wiele się przez ten czas działo w jej życiu co zaowocowało narodzinami syna którego przez pewien czas wychowywała w Stanach sama. Pod koniec jej pobytu za granicą odesłała syna do rodzin by mógł kontynuować naukę w Szkole Magii Hogwart. A sam postanowiła najpierw znaleźć pracę i uporządkować dom w którym dość dawno nie przebywała. Od nie dawna pracuje w Imperium Magicznym czyli dawnym Ministerstwie Magii i jest kierownikiem działu Architektury co podwala jej realizować swoją pasję do tworzenia nowych wnętrz i zmieniania otoczenia. Jednocześnie dając jej środki na remont własnego domu i utrzymanie siebie i syna na dość dobrym poziomie.


Rodzina:

Garret White-Skeet  - Syn [YelaFox]
Stella White - Matka [Stella]
Godryk Skeet - Ojciec [Verteo]
Ernie White - Brat [Leinad]
Syriusz Price - Brat [Dolby] 
Danny White - Brat [Adrianoski]
Oliver Price - Brat [Volaris]
Matthew Skeet - Wujek [Swanes]
Fred Skeet - Wujek [MrKarMal]
Villow Skeet - Ciocia [Sasie18]
Naomi Skeet - Ciocia [GumaKulka]
Ciekawostki: 

Będąc w Stanach Zjednoczonych przez pewien czas nie dawała znaku życia przez co rodzina na wyspach obawiała się że nie żyje.

Dzięki znakomitemu świadectwo z paskiem chodzi na trzy kierunki w Brytyjskim Uniwersytecie Magicznym. (Zaklęcia, Magomedycyne i Dywinacje.)

Nie lubi ciemnych i ciasnych pomieszczeń ale nie jest to strach. Po prostu źle się w nich czuje i dla tego ich unika. 

Lubi wszystkie rośliny i kwiaty ale nie lubi dostawać ciętych kwiatów w prezencie. Znacznie bardziej cieszą ją kwiaty żywe w donicach. Po prostu nie lubi kiedy one więdną. Dla tego woli je oglądać w przyrodzie a jeśli jakieś zrywa to suszy je i trzyma w książkach i pamiętniku.

Była Prefektem żeńskim domu Ravenclaw lecz zrezygnował bo zabierało jej to zbyt wiele czasu który wolała poświęcić nauce i znajomym.

Umie latać na miotle bo uczył ją ojciec który był zawodnikiem reprezentacji Anglii w Quidditcha.

Gra w drużynie Ravenclaw na pozycji pałkarza. Choć kiedyś była ścigającym.

Gra tak ze na skrzypcach ale nie posiada własnego instrumentu a tylko skrzypce które są własnością jej nauczyciela gry na tym pięknym instrumencie.

Od 5 klasy pasjonuje się fotografowanie.Lubi poznawać też nowe ciekawe osoby. Dla tego chciała by pracować w redakcji dobrej magiczne gazety.

Jest jedną z osób prowadzących Klub Nauki Ravenclaw choć myśli zrobić klub nauki dla uczniów wszystkich domów.

Jej różdżka zrobiona jest z topoli i ma rdzeń z rogu jednorożca jej długość to 12 cali i jest dość sztywna.

---- Topola – różdżka o mocy jednolitej, charakteryzująca się siłą i spójnością. Pracuje najlepiej w rękach czarodzieja mającego wyraźną misję moralną.

----- Róg jednorożca - trudno znaleźć posiadaczy takich różdżek. Osoby posiadające ten cenny rdzeń są nieśmiałe, lecz mają dobre i szlachetne serce. Dlatego też zaklęcia obronne to dla nich pestka.
Lindsey
Azkaban
Posty: 14
Tematy: 4
Sty 2015
Ravenclaw

#2
(Dodano wstępną historię postaci)
Lindsey
Azkaban
Posty: 14
Tematy: 4
Sty 2015
Ravenclaw

#3
(aktualizacja)
Lindsey
Azkaban
Posty: 14
Tematy: 4
Sty 2015
Ravenclaw

#4
(Aktualizacja )
Viserys
Czarodziej
Posty: 100
Tematy: 18
Maj 2016
22
Ravenclaw
#5
bedzie repka jak mnie dodasz Big Grin
Lindsey
Azkaban
Posty: 14
Tematy: 4
Sty 2015
Ravenclaw

#6
(aktualizacja)
Lindsey
Azkaban
Posty: 14
Tematy: 4
Sty 2015
Ravenclaw

#7
(aktualizacja)
Falcon78
Czarodziej
Posty: 30
Tematy: 3
Sty 2018
19
Ravenclaw
#8
Kochana ciotka!
"Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi niczego." - Edward John Phelps
Anonek
Czarodziej
Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#9
Niezłe
Lindsey
Azkaban
Posty: 14
Tematy: 4
Sty 2015
Ravenclaw

#10
(ref)Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.