podanie na ucznia (poprawione)
kkudel
Azkaban
Posty: 5
Tematy: 4
Paż 2015

#1
mię i nazwisko: Jacob Johnson 
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 50% Mama - Czarodziejka Tata  - Mugol 
Cechy charakteru: Jacob jest śmiały odważny inteligentny lubi się dobrze zabawić   nielubi gdy ktoś go oszukuje zawsze fascynowały go zwierzęta jest osobą ciekawską która wszystko chce wiedzieć poznać odczuć zawsze dociera do wyznaczonego przez siebie celu.
Historia postaci: Jacob urodził się w nieciekawej dzielnicy gdzie działy się złe rzeczy takie jak zabójstwa kradzieże jego matka i ojciec starali się go uchronić przed tym co się tam dzieje . gdy Jacob dorastał do jego domu włamało się dwóch bandytów jego mama wyciągnęła różdżkę rzuciła zaklęcie i przegoniła bandytów mały Jacob zapytał się mamy co ona zrobiła mama wytłumaczyła mu że jest czarodziejką i że on też może nim zostanie . Jacob codziennie dowiadywał się od mamy nowych rzeczy . niedługo po tych wydarzeniach gdy Jacob miał już 8 lat jego mama zmarła z ojcem się nie dogadywał Jacob nie mógł zapomnieć o swojej mamie . niedługo po tej tragedii przyszedł do niego list z hogwartu oznajmiający o tym że został tam zaproszony . nie wiedział gdzie i jak zdobyć wszystkie potrzebne rzeczy do wyjazdu lecz przypomniało mu się że jego mama mówiła że by się zgłosił do bogatego wujka czarodzieja żeby mu pomógł. Jacob przeprowadził się do wujka z którym bardzo dobrze się dogadywał, opowiedział wszystko wujkowi o rzeczach które się wydarzyły i powiedział że pomorze mu wszystko załatwić . poszli na ulice pokątną żeby kupić wszystkie potrzebne rzeczy gdy kopili już wszystko poszli na pociąg do hogwartu tak zaczęła się historia Jacoba z hogwartem .Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: z td https://www.youtube.com/user/Drollercaster/videos

Czy przeczytałeś regulamin? tak

Rainkooli
Czarodziej
Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#2
Usuń ten pusty wzór. W historii dopisz przeprowadzkę postaci do Anglii przed dostaniem listu z Hogwartu.
kkudel
Azkaban
Posty: 5
Tematy: 4
Paż 2015

#3
Rainkooli napisał(a): (18.10.2015 23:19)Usuń ten pusty wzór. W historii dopisz przeprowadzkę postaci do Anglii przed dostaniem listu z Hogwartu.

poprawiłem !!!!!!
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/
Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#4
Spamer podanie na później idzie.
Rainkooli
Czarodziej
Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#5
[Obrazek: 58FGqR8.png]

Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.