Zaakceptowane Podanie na uczennicę
Marchewiaczek999
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2015
2
#1
Bug 
Imię i nazwisko: Puddle von LarniJell
Miejsce urodzenia: Niestety, ale więzienie w Anglii 10 września 2033 roku. Nigdy nie dowiedzała się jak jej rodzice trafili do więzienia.
Status krwi: 50%. 
Cechy charakteru: Sprytna, złośliwa, zawadiacka, ciekawska, mądra, opiekuńcza, lubi się uczyć, raczej woli towarzystwo innych. Jest dość ambitna i chce się uczyć magii, lecz najbardziej fascynują ją eliksiry i eksperymenty, oraz latanie na miotle. To ostatnie fascynowało ją od zawsze, bo ciocia gryf opowiadała o swoich meczach w Quidicha (dobże to napisałam?).
Historia postaci:  Matka - mugol ojciec - czarodziej. (niezbyt dobry ale w miarę, zato matka... Pff nie chciałą nawet aby Puddle się urodziła, nie mówiąc już o wychowywaniu). Wychowałą ją ,,ciocia Gryf '' - bo tak nazywała ją Puddle. Jej tata zawsze na dobranoc opowiadał jej bajki o magii, smokach, czarodziejach, a przedewszystkim o Hogwarcie. Był pewien że Puddle zostanie w więzieniu aż do pełnoletności, ale mimo to zauważył ż Puddle przejawia jakieś tam elementy magii. Ciocia Gryf była bardzo miłą osobą, kucharką więzienną, także czarownica, tyle że pełnej krwi. To właśnie ona nakłoniła ojca Puddle do zapisania córki do Hogwartu, lecz jej tata nigdy nie wierzył aby Hogwart przyjął ją w swoje mury. Lecz gdzieś w wieku 6 lat Puddle zmieniła kolor szarego uniformu matki na różowy. Matka tak się zdenerwowała że zawinęła córkę w worek na śmieci i zaniosła do kosza, nie przejmując się zbytnio o jej los. Znalazła ją tam Gryf, odpakowała i zaniosła do domu. Tam została aż do wieku 11 lat, kiedy przyszedł list. Ciocia natychmiast dała Puddle pieniądze i wysłała na ulicę pokątną. Nie mogła iść z nią, ponieważ była, niestety na takzwanym ,,Łożu Śmierci'', lecz przed śmiercią zdążyła przesłać list do ojca Puddle że będzie się uczyć w Hogwarcie. Wyzbyła się swoich wszystkich oszczędności (zresztą nie małych), aby wysłać małą na zakupy. Dała jej kilka poręcznych wskazówek, a także małą sówkę - nowo narodzone piskle jej starej sowy, lecz na tyle samodzielne aby towarzyszyć Puddle przez jej magiczną drogę. Pytanie tylko - czy w drodze na ulicę pokątną nie przydaży się jej nic złego? Czy zdoła nie wpaść w ręce domu dziecka, który polował na nią od urodzenia? A najważniejsze - czy zdoła się uczyć w Hogwarcie? Czy nie zostanie wykluczona przez rówieśników jako ,,Więzienne Dziecko"? 

Wygląd: Rudowłosa, prawie pomarańczowowłosa średniego wzrostu postać, prawie zawsze nosząca zieloną chusteczkę zwykle chodzi w starej pomarańczowej, wyciągniętej baseballówce i w szarych jeansach krótkich lub długich w zależności od pory roku. Ma niebieskie oczy dość pulchną buzię z kilkoma piegami. Sama jest dość chuda, coś między grubym a chudym. Ma raczej jasną karnację. Jej włosy są średnie, sięgają jej trochę za ramiona, są dość gęste. Ma dość dużą bliznę na oku (prawie jak u wiedźmina, Geralta z Rivii).

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z kanału Drollercaster

Czy przeczytałeś regulamin? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Imię i nazwisko: (Twojej wymyślonej postaci)
Miejsce urodzenia:
Status krwi: (Czyli w ilu % jesteś czarodziejem)
Cechy charakteru: (Napisz nam, jaka jest Twoja wymyślona postać.)
Historia postaci:

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:

Czy przeczytałeś regulamin?

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

Czekam na odpowiedź... Bawię się w Tiarę Przydziału. Jak czort przyczepiło się do mnie Happlepaff... Trudno, co będzie to będzie... Może w ogólę mnie nie przyjmą... Poczekam do jutra. Tylko po co ja to piszę? Nerwy?
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/
Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
Trochę przesadziłaś ale nawet fajnie całość wygląda akceptuje.

RavenclawSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.