Prorok Codzieny #165 - mugole w niebezpieczeństwie!
ProrokCodzienny
Dziennik Czarodziejów
Posty: 227
Tematy: 228
Gru 2014
406
Gryffindor
#1
Atak na mugoli w centrum Londynu!

Dzisiaj rano, o godzinie 10.58 w centrum Londynu zaatakowano mugoli, sprawcy nikt nie znalazł, niestety reakcja mugolskich władz była zbyt powolna. Media naszych przyjaciół donoszą, że był to atak terrorystyczny, my jednak wiemy z relacji naocznych świadków, że były to zaklęcia bombardujące. Zmarło siedmiu mugoli, wśród nich był jeden mugolak, zaś na zdrowiu ucierpiało ośmiu. Sprawca uciekł z pola działania, mugole mówią, że widzieli, gdy coś leci nad budynkami, najprawdopodobniej na miotle, na szczęście amnezjatorzy szybko zajęli się sprawą. Mamy nadzieję, że wszystko się wyjaśni.

To nie są pierwsze ataki na mugoli w tym stuleciu, czyżby historia się powtarzała? Może gdzieś, wśród nas jest jeden z byłych podopiecznych Voldemorta, a może ktoś popiera jego ideologię? Dla Was spróbujemy się tego dowiedzieć, a aurorzy rozwikłać tę sprawę. 

Nowy produkt w Arabii Saudyjskiej?

[Obrazek: 319021_gn41_s55a_34.jpg]

Abdul Khasime Al Maharabdardab, czyli producent najszybszy latających dywanów na świecie wypuścił na rynek nowy model - Monsun szybkości! Dywan osiąga nawet do 120 km/h, jest w stanie wznieść się do półtora kilometra w górę i przy tym zachować swoją prędkość, ponadto wyposażony jest w ochraniacz przed deszczem, aby nasze włókno nigdy nie śmierdziało, antykradzieżowy alarm - kiedy ktoś będzie próbował na niego wsiąść, dywan obróci się do góry nogami i wiele więcej! Ten produkt podbija wszystkie kraje Arabskie, powala z nóg i każdy czarodziejski szejk już go ma, czy jesteś gotów na kolejny wydatek? Chcesz poczuć się jak szejkowie? Kup Monsun Szybkości, wyprodukowany przez firmę Rosa-dab! 
Ethan Fortenberry.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.