Zaakceptowane Podanie na uczennicę.
Hachi
Szczęśliwa ósemka
Posty: 247
Tematy: 30
Paż 2015
396
Slytherin
#1
Imię i nazwisko: Alice Howard
Miejsce urodzenia: Blackwell – miejscowość w hrabstwie Derbyshire (Anglia)
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Alice jest osobą zamkniętą w sobie i dosyć przebiegłą. Stara się na zewnątrz pokazywać siebie z dobrej strony. Często się uśmiecha i śmieje. Jednak wiele słów bierze do siebie i często nad wieloma rzeczami rozmyśla i zastanawia się, co może zrobić, aby było lepiej. Pomaga każdemu, ale z umiarem. Uwielbia godzinami przesiadywać na fotelu i czytać książki. Jest dobrym słuchaczem i można bez obaw powierzyć jej swoje sekrety. Uważa, że bycie lojalnym to podstawa. Alice od zawsze była łatwowierna. Stara się oduczyć tej cechy, ale niełatwo to zrobić. Bardzo szybko ufa ludziom i nie potrafi później pogodzić się z tym, że ktoś ją oszukał.

Historia postaci:
Rodzice dziewczyny poznali się na pewnej imprezie w szkole. Zostali po pewnym czasie parą, a z tego jakże pięknego związku narodziła się ona. Matka - czarownica półkrwi, a ojciec mugol. Tak właśnie się dobrali. Rodzice od kiedy była mała cały czas opowiadali jej, jak bardzo chcą, aby dziewczyna poszła w ślady matki. Chcieli być z niej dumni, ale ona zastanawiała się nad tym, czy powinna pójść w jej ślady. Ojciec postanowił, że jego ukochana córka i tak zacznie naukę w Hogwarcie. Dziewczyna była zła, że nie ma swojego zdania... Jednak w końcu się z tym pogodziła.
Gdy Alice ukończyła 11 lat jej rodzice z niecierpliwością czekali na otrzymanie listu od sowy do Hogwartu. Tak oto zaczęła się przygoda dziewczyny z magią.


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: O serwerze dowiedziałam się z kanału Drollercaster, z filmiku SID FRIENDS 2. Akcja toczy się właśnie na tym serwerze. Zaciekawiło mnie to.

Czy przeczytałeś regulamin?
Tak, przeczytałam regulamin i będę go przestrzegać.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/
Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
Ravenclaw - propsuje to podanie czysty sztosSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.