~Melody Winslet~
mola3333
Azkaban
Posty: 4
Tematy: 3
Gru 2014

#1
Melody Winslet


DATA URODZENIA: 01.09 11 hapslowych lat wcześniej

CZYSTOŚĆ KRWI: 75%

MIEJSCE URODZENIA: Teksas

MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Londyn

OBECNIE JEST NA ROKU: 1

DOM W HOGWARCIE: Slytherin

ZDJĘCIE POSTACI:
   Historia postaci

Nya urodziła się w Teksasie, kilkanaście dni przed wyznaczonym terminem, jako jedyne dziecko John'a- czarodzieja z dobrym rodowodem i Julii- czarownicy półkrwi. Dziewczynka była głównie wychowywana przez dziadków, posiadających ranczo w teksasie, rzadko przebywała w rodzinnej posiadłości w Londynie z rodzicami, którzy byli za bardzo zajęci pracą. To po części jej odpowiadało, bo o wiele bardziej podobało jej się u dziadków niż w pochmurnej Brytanii. W wieku trzech lat ujawniła się czarami, co wielu osobom zapadło w pamieć. Na jej przyjęciu urodzinowym, jej kuzyn chciał za nią zdmuchnąć świeczki ale tort, niespodziewanie eksplodował zostawiając gości pokrytych różową masą. Do siedmiu lat jej życie było czystą beztroską, bawiła się z przyjaciółkami, uczyli ją jeździć na koniu, tylko czasami razem z babcią uczyła się pisać, czytać oraz podstawy francuskiego. jej rodzice, chcieli wynająć nauczycielkę dla córki, nie chcieli żeby uczęszczała do mugolskiej podstawówki, nie byli osobami lubiącymi świat poza magiczny. Plany jednak uległy zmianie i Nya została zapisana do prestiżowej szkoły dla dziewcząt. Rodzice chcieli wychować ją na prawdziwą damę, pasującą do ich wysokiego położenia materialnego. Mimo tego, że do szkoły uczęszczały też mugolskie dziewczęta, Julia i John jednak byli pocieszeni faktem, że przynajmniej pochodzą z dobrych i bogatych rodzin.
Przez pierwszy rok Nya, dużo płakała w swoim pokoju w internacie, odliczała tylko dni do przerw, kiedy będzie mogła opuścić chociaż na chwilę szkołę. Kolejne lata, stopniowo ją zmieniały, stała się wo wiele za poważna jak na swój wiek i nauczyła się biegle rozmawiać po Francusku. Zachowywała się jak na dziewczynę przystało, na przyjęciach wszyscy ją chwali i uważali za dobrą potomkinie rodziny Valdez. Jak przystało na czarownice w wieku jedynastu lat dostała list, oczywiście nie kontynuowała dalszej nauki w szkole dla dziewcząt. Prawie od razu wybrała się z rodzicami na zakupy na ulice pokątną, sprawiła sobie pełno ciuchów i z dwoma, wielkimi kuframi udała się na peron 9 i 3/4.

Wygląd postaci
Jako że jej matka jest czarnoskóra a ojciec jest biały, Nya jest mulatką. Ma okrągłą twarz i jest niska, ma gładką skórę barwy mlecznej czekolady. Posiada zgrabny, okrągły nos i duże, brązowe oczy, które czasami wydają się mieć złotawy odcień. Ma gęste, ciemnobrązowe loczki, sięgające do łopatek, które zazwyczaj utrzymuje za pomocą opasek i bandamek. Lubi ubierać się w białe podkolanówki albo rajstopki, do których nosi ładne i drogie spódniczki.  Jej bluzki zazwyczaj są dziewczęce i kolorowe, ma swoją ulubioną, dżinsową kurtkę, w której często można ją zobaczyć. Gdy się uśmiecha w jej lewym policzku pojawia się dołeczek.


Cechy charakteru
Połączenie poglądów jej rodziny i nauki w szkole dla dziewcząt nie tworzyło dobrego zestawu charakteru. Czasami zachowuję się jak dzieciak, śmieje się czy bawi z innymi rowieśnikami, ale większość czasu jest poważna i ułożona. Umie łatwo manipulować swoim słodkim wyglądem, gdy czegoś chce udaje, że płacze lub ucieka się do podobnych sztuczek. Jej znajomości z innymi dziećmi nie trwają za długo, bo po prostu mają jej dość i znajdują sobie fajniejszych znajomych. Ann nie przepada za mugolami i gorszymi od siebie, ale umie wytrzymać w ich towarzystwie. Lubi odwoływać się do przemocy psychicznej, w czym jest dobra, ponieważ potrafi być bardzo chamska i nieznośna. Kilkoma słowami umie doprowadzić koleżanki do płaczu. Wszyscy krewni ją uwielbiają, oprócz kuzynów w jej wieków, których zazwyczaj wrabia w zbicie wazy z epoki renesansu itp. Mimo tylu wad  jest uparta, w pozytywnym sensie i  bardzo zaradna. Łatwo zapamientuje informacje, co pomaga jej w nauce.

Rodzina:
Matka- Julia Winslet Irwin (półkrwi)
Ojciec- John Winslet (czarodziej)
Dziadek- Fredrick Irwin (czarodziej)
Babcia- Rebeca Irwin Smith (mugol)

Ciekawostki:
-boi się igieł i wszelkiego rodzaju robastwa
-ma w lewym policzku dołeczekSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.