Podanie na ucznia.
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.
Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
184
Slytherin
#1
Imię i nazwisko:  Skye Nigdroke

Miejsce urodzenia: Stonebridge, Anglia

Status krwi:  100%

Cechy charakteru:

Skye jest  miłą osoba. Dziewczyna zachowuje spokój w każdej sytuacji, jest cierpliwa i stanowcza. Uwielbia się rządzić lecz i tak w środku skrywa czułą i wrażliwą osobę. Ma szacunek do rodziny, jak i przyjaciół a najbardziej do Elizabeth. Jest przyjacielska, odważna i gderliwa. Jest trochę szalona i nadpobudliwa.

Wygląd postaci:

Skye ma ciemno brązowe włosy, które na co dzień ma uczesane w kucyk. Grzywkę zawsze ma zaczesaną na prawo. Na jej twarzy wyróżniają się wielkie niebieskie oczy o barwie przypominającą ocean. Skye jest chudą i zgrabną dziewczyną. Ma niewielką bliznę na prawej ręce przy nadgarstku, którą zawsze próbuje ukryć. Zazwyczaj Skye ubiera się w niebiesko jasny podkoszulek i granatowe dresy na których w pasie jest jasno brązowe futro, które dostała od matki na ósme urodziny. Na noc zakłada piżamę o kolorze turkusowym.

Historia postaci:
Skye urodziła się w małym miasteczku Stonebirdge. Ojciec i rodzina Skye nie ukrywali przed dziećmi że są czarodziejami, wiedzieli że któreś z ich dzieci zostanie czarodziejem i zostanie przyjęte do Hogwartu, szkoły dla czarodziei. Dziewczyna chodziła do publicznej szkoły, nie daleko domu. Często po szkole chodziła razem z przyjaciółmi do starego młynu w którym grali w kalambury lub bawili się w chowanego. Skye miała dobre dzieciństwo, po prostu było jej dobrze. W dniu jej jedenastych urodzin dostała list z Hogwartu. Na przyjęcie urodzinowe przyszła cała klasa włączając w to Hugo Nuglessonsa, którego nie nawidziła z powodu farby z octem wlaną jej na włosy niedaleko młynu tydzień temu, rzuciła się na niego, ale chłopiec zaczął podnosić się w górę i lewitować. Dziewczynka śmiała się z tego długo. Wróciwszy do domu opowiedziała wszystko rodzinie która urządziła z tego powodu przyjęcie, które było tradycją od pokoleń z okazji ujawnienia mocy.
Po wspaniałym przyjęciu urodzinowym, kiedy nastąpił czas sprzątania do salonu ich rezydencji wleciała sowa z listem przywiązanym do sówki. Następnego dnia czyli 29 sierpnia, udała się z rodzicami na ulicę pokątną wraz z jej bratem który dostał list 10 minut po przysłaniu jej listu. Najpierw udali się do Olivandera i kupili różdżkę, potem kupili nowe szaty, nowe podręczniki i oczywiście dla Skye i jej brata po jednej sowie. Swoją sowę nazwała  Mio co po hiszpańsku znaczy ‘mój’ na pamiątkę po  kotu Heroldzie który zmarł z nieznanych powodów. Dnia 1 września dziewczyna pojechała wraz bratem do Hogwartu gdzie miała zacząć naukę magii.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z youtuba 2 lata temu.

Czy przeczytałeś regulamin? Tak.


Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

-Mam zgodę na nową postać od Asacrona.
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."
Rainkooli
Czarodziej
Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#2
Poproszę o jakiś dowód na pw odnośnie nowej postaci.
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.
Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
184
Slytherin
#3
Wysłane na PW.
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."
Rainkooli
Czarodziej
Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#4
[Obrazek: 58FGqR8.png]

Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.