Podania na ucznia
Kosmita83
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Alexander Smith
Miejsce urodzenia: UK 
Status krwi: Mieszaniec 50%
Cechy charakteru: Przede wszystkim milcząca zamknięta w sobie , lubiąca być w własnym towarzystwie. Marudny  gdy coś nie wychodzi
Historia postaci: Alexander nigdy nie poznał swoich rodziców, kiedy był jeszcze niemowlakiem został porzucony. Szczęście jego było w tym że pewna osoba widząc go przygarnęła.Pierwsze lata życia były wypełnione miłością i uczuciem bezpieczeństwa. Niestety życie bywa nieprzewidywalne.  Alexander w wieku sześciu lat po śmierci swojego przybranego opiekuna który go pokochał jak własne dziecko został sam, bez domu i środków do życia. Młodzieniec znalazł się na ulicy gdzie musiał nauczyć się walczyć o własne bezpieczeństwo. Każdy nowy dzień był dla niego wyzwaniem.Nauczył się kilku prostych sztuczek karcianych i znikającą monet by zarabiać na chleb  Zmagał się z trudnymi decyzjami od których zależało jego życie, nie jednokrotnie balansując na granicy prawa. 
W wieku dziewięciu lat został zatrzymany przez policjanta który go zabrał do sierocińca. Alexander nie potrafił się od należ w sierocińcu. Zaczął się zamykać w sobie unikać rozmów z rówieśnikami. Jego światem stały się książki z których czerpał wiedzę i siłę marzeń. W świecie marzeń był on magiem który wspierał tych co byli sami by nie skończyli jak on sam.Nieświadom drzemiących mocy w nim samym. 
W jedenaste urodziny kiedy patrzał przez pokrytą szronem szybę zobaczył dziwny przerażający kształt. Upadając na podłogę uderzył świecznik stojący na parapecie, który uderzając w szybę rozbił ją. Do pokoju wszedł chłód, świeczka która się paliła zdmuchnął wiatr. Alexander z przerażeniem patrzał w miejsce gzie było okno.  Do sali wleciała siwa sowa trzymając kopertę. Upuściła ją na chłopca i odleciała. 
Młodzieniec niepewnie otworzył zapieczętowaną kopertę. Z zdziwieniem czytał że został zaproszony do szkoły magów i czarownic.
Nie myśląc za wiele otworzył szafę gdzie maił swój cały dobytek, pochwycił i wyskoczył przez rozbite okno. Mając nie wiele pieniędzy lecz duże nadzieje i marzenia uda się do Londynu szukając swojego miejsca w tym świecie....   

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: YouTube 

Czy przeczytałeś regulamin? tak lecz pewnie jeszcze nie raz wrócę by go przeczytać

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Rainkooli
Czarodziej
Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#2
Trochę się zastanawiałam, jednak myślę iż odpowiednim domem będzie

[Obrazek: 3dqndfR.png]

Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.