Witaj!

Metagaming(skarga na gracz)
sediord
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Sty 2015
0
#1
Nick oskarżającego: sediord

Nick oskarżonego: MajkelBoss (kapitan drużyny quidditcha puchonów)
Powód:Metagaming
Dowody (Wymagane Screenshoty):Screeny w załączniku (Michał-MajkelBoss)
Proponowana kara:Okresowy ban, ponowne dodanie do drużyny.

Ps: Dodaje że mam życie prywatne (ooc) i na niektóre rzeczy nie mam czasu, prosze o zrozumienie..


Załączone pliki Miniatury
       
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#2
Znam go prywatnie i potwierdzam że ma treningi sportowe bardzo często, tyle mogę od siebie dodać
TurnDownForWhat
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 24
Gru 2014
111
#3
Moim zdaniem, jeśli prawidłowo odegra wyrzucenie Cię z drużyny, to to nie będzie metagamming. Podejrzewam, że jeśli np nauczyciel miałby zajęcia pozakomputerowe, to albo sam by się podał do dymisji, albo dyrekcja by go po prostu wymieniła.

Musisz sam zadać sobie pytanie, czy warto się tam pchać, skoro nie masz na to czasu.
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#4
Zgadzam się z przedmówcami, co nie zmienia faktu, że kapitan poniesie konsekwencje swojego zachowania (pełnicie jakieś funkcje, jeżeli prowadzicie jakieś konfy z tym związane, to chociaż nie mieszajcie z błotem innych graczy).
sediord
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Sty 2015
0
#5
Szkoda że nikt z ekipy jeszcze nie sprawdził...
NeverMore
Czarodziej




Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
230
Ravenclaw
#6
Nie ma Cie na treningu, wypadasz z drużyny... O czym tutaj gadać? Skarga ma tyle samo sensu co nowa ustawa odnośnie cukru w sklepikach szkolnych...
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#7
Zgadzam się wypowiedzią mumii, mimo tego, że pełnicie funkcje IC (na przykład: nauczyciel, auror, prefekt itp.) to nie macie prawa kierować obraźliwych tekstów w stronę innych użytkowników (nie ważne, czy to Skype, czy inny komunikator). Świadczy to tylko o tym, jak Was opiekunowie prawni wychowali. 
Chcesz wyrzucić kogoś z drużyny? Załatw to drogą IC i z odpowiednią argumentacją, nie zdziwiłbym się jakby teraz mumia też, załatwił drogą OOC usunięcie Twojej osoby - Majkelu, z funkcji kapitana drużyny Quidditcha, z powodu nieodpowiedniego zachowania. Pamiętajmy, że grają tu użytkownicy, w wieku nawet 10 lat, a My powinniśmy także dawać takim osobom wzór do naśladowania, a nie pokazywać jak Nas (źle) wychowali rodzice. 
Graczu sediord, jeśli nie będziesz zjawiał się na treningach, z przyczyn losowych, wtedy Majkel będzie mógł Cie usunąć z drużyny, lecz tylko wtedy, kiedy będzie posiadał odpowiednią argumentację IC, a przede wszystkim załatwi to w grze. Może się mylę, lecz raczej gra na serwerze Hapel.pl nie rozgrywa się na Skypie, tylko na serwerze w grze, na silniku Minecraft.
Mimo niekulturalnego zachowania MajkelBossa, nie zostanie nadana mu banicję, gdyż nie wydarzyło się to na serwerze, tylko na komunikatorze. My, jako ekipa serwera nie mamy wpływu na kwestie IC, które dotyczą wywalenia kogoś z drużyny. Na koniec wspomnę, że decyzje, które podejmowane w grze IC muszą posiadać odpowiednią argumentację, jeśli jej nie ma, świadczy to o tym, iż zostało to załatwione przez sprawy OOC (np: nienawiść do drugiej osoby).
Mam nadzieję, że wszystko wyjaśniłem.
Temat zamykam i przenoszę.
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.