Witaj!

Luke Stars-Książka o mojej postaci ?
Pawi50
Azkaban




Posty: 120
Tematy: 19
Lut 2015
Gryffindor

#1
Czy książka to dobre określenie no nie wiem. Nazwijmy to mini książką opowiadającą o mojej postaci. Nie jest to jakaś super twórczość czy coś.Narazie napisałem tylko jeden rozdział ale w krótce pojawi się coś więcej. Proszę tego jakoś surowo nie oceniać jestem w pierwszej klasie gimnazjum i mam te wszystkie dyski.Czy na podstawie gry na haplu da się napisać książkę. No pewnie ale trzeba też coś dodać od siebie tak ja robimy to w kartach postaci.I tak będzie z tą mini książką.Milo by bylo jakbys ocenil  komentarzem



                             Luke Stars Tom 1-Pierwsza magia i klopoty
                              http://lukestars.blogspot.com/
         
                              Napisane:

                              Rozdział I Wakacje za .... ?????
               
                             Rozdział II Ja i moja rodzina.
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#2
Raczej wydaje mi się, że wyjdzie z tego bardziej opowiadanie, niż książka. A jeśli chodzi o tekst to moją radą jest przeczytać parę książek dla szlifowania swojej interpunkcji, budowy narracji i dialogów.
Juminako
Azkaban




Posty: 298
Tematy: 10
Gru 2014
Gryffindor

#3
wincyj
Szymczok Navem
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Paż 2015
1
#4
$$$$$$$$$$$$$$$$$/10 Big Grin
Pawi50
Azkaban




Posty: 120
Tematy: 19
Lut 2015
Gryffindor

#5
Reff@

Rozdział II napisany
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#6
Drobne rady:
-pisz więcej opisów otoczenia, emocji bohatera/ów
-porównania, przenośnie, epitety (więcej ich) mile widziane
Ale tak to całkiem nieźle, jak na pierwsze (zapewne) opowiadanie.
I jakbyś miał jakieś problemy to pisz, postaram się pomóc/ wesprzeć. 
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#7
Cytat:Juminako Camper
XDD

Raczej staraj się nie pisać w czasie teraźniejszym tylko w przeszłym
michalrul
Azkaban




Posty: 39
Tematy: 7
Mar 2015

#8
Bardzo fajnie że wogle próbujesz ,super ,nie chce uchodzić za znawce bo nigfdy nie napisałem nic (chodź próbowałem) ale dużo czytam (bardzo dużo) i moim zdaniem zbyt szybko akcja się dzieje ,powinien być jakiś wstęp a jeśli to miało być na zasadzie "dziennika" to chociaż przedstawienie postaci i jakiś wydarzen które mają wpływ na aktualną akcje np.właśnie wróciłem skads tam i coś tam się wydarzyło ,wieć dlatego jestem tutaj ,mogłeś chociaż napisać dokłądniej gdzie jest aktualnie postać.



ps.ale jeszcze pytanko ,które wydarzenia są z serwera a które wymyślone?
Pawi50
Azkaban




Posty: 120
Tematy: 19
Lut 2015
Gryffindor

#9
michalrul napisał(a): (20.11.2015 12:19)Bardzo fajnie że wogle próbujesz ,super ,nie chce uchodzić za znawce bo nigfdy nie napisałem nic (chodź próbowałem) ale dużo czytam (bardzo dużo) i moim zdaniem zbyt szybko akcja się dzieje ,powinien być jakiś wstęp a jeśli to miało być na zasadzie "dziennika" to chociaż przedstawienie postaci i jakiś wydarzen które mają wpływ na aktualną akcje np.właśnie wróciłem skads tam i coś tam się wydarzyło ,wieć dlatego jestem tutaj ,mogłeś chociaż napisać dokłądniej gdzie jest aktualnie postać.



ps.ale jeszcze pytanko ,które wydarzenia są z serwera a które wymyślone?

Dopuki nie dojde do hoga wszystko jest wymyslone. Ta postacia gram od jej 11.roku zycia
Juminako
Azkaban




Posty: 298
Tematy: 10
Gru 2014
Gryffindor

#10
gdzie reszta zycia gwiazdy?
co sie z nim stalo?
dlaczego usuniete?!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.