Witaj!

Dovemi, ta którą... mało kto zna ;P
Dovemi
Azkaban




Posty: 55
Tematy: 12
Gru 2014
Ravenclaw

#1
Smile 
Tak więc, nazywam się Ania i mam 15 lat. Mam 2 starszych braci i chodzę do 2 klasy Gimnazjum Lotniczego. Jestem blondynką ( już widzę te stereotypowe komentarze). Należę do ludzi bez talentu - nie gram na niczym, nie rysuje i ogólnie nic nie robię poza graniem w gry które są moją pasją. Czekam na pytania c:
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#2
Jak dowiedziałas się O haplu?

I dlaczego tak rzadko wbijasz? Confused

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Dovemi
Azkaban




Posty: 55
Tematy: 12
Gru 2014
Ravenclaw

#3
Rayven napisał(a): (22.01.2015 23:00)Jak dowiedziałas się O haplu? Od wujka Google ;D

I dlaczego tak rzadko wbijasz? Confused Teraz mam ogólnie dużo nauki i po prostu nie daje rady już tak często wchodzic Sad Zwłaszcza że teraz wy wszyscy pojdziecie do drugiej klasy a ją na zawsze bede pierwszakiem bo mi nigdy godziny lekcji nie pasują :C
Zygfryd
Czarodziej




Posty: 309
Tematy: 28
Gru 2014
810
Slytherin
#4
"Chodzę do Gimnazjum Lotniczego" - Jedna z niewielu osób na haplu, która wie co chce robić w życiu. Nick nie jest typowy dla "gimbusa", to dobrze świadczy. Do tego lubię blondynki. Widzę dobrą przyszłość B| Dobra, teraz pytanko.

Dlaczego wybrałaś gimnazjum lotnicze?
Dovemi
Azkaban




Posty: 55
Tematy: 12
Gru 2014
Ravenclaw

#5
Zygfryd napisał(a): (22.01.2015 23:15)"Chodzę do Gimnazjum Lotniczego" - Jedna z niewielu osób na haplu, która wie co chce robić w życiu. Nick nie jest typowy dla "gimbusa", to dobrze świadczy. Do tego lubię blondynki. Widzę dobrą przyszłość B| Dobra, teraz pytanko.

Dlaczego wybrałaś gimnazjum lotnicze?  Pasja pasja i jeszcze raz pasja. Latanie w powietrzu to coś dla mnie i dlatego zdecydowałam, że będę się rozwijać w tym kierunku

Dlaczego wybrałam Gimnazjum Lotnicze? Proste - jeżeli czegoś bardzo chcesz i jest to osiągalne to do tego dążysz, tyle C:
Pingo
Czarodziej




Posty: 238
Tematy: 16
Gru 2014
307
Gryffindor
#6
Jak blondynka to polecam siebie. Jakie rodzaje gier najbardziej lubisz?
Dovemi
Azkaban




Posty: 55
Tematy: 12
Gru 2014
Ravenclaw

#7
Pingo napisał(a): (23.01.2015 00:09)Jak blondynka to polecam siebie. Jakie rodzaje gier najbardziej lubisz? Najbardziej lubie gry z ciekawą fabuła, a nudzą mnie typowe zrecznosciowki typu skakanie po platformach
Verteo
Azkaban




Posty: 457
Tematy: 24
Gru 2014

#8
1. Jak wygląda nauka w takim gimnazjum lotniczym ?
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#9
Ulubiony rodzaj muzyki? Masz jakies zwierze ? Big Grin

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Dovemi
Azkaban




Posty: 55
Tematy: 12
Gru 2014
Ravenclaw

#10
Verteo napisał(a): (23.01.2015 00:50)
1. Jak wygląda nauka w takim gimnazjum lotniczym ?

Gimnazjum lotnicze jest połączone z liceum i to tam więcej się dzieje pod kątem lotnictwa, w samym gimnazjum mamy zajęcia dodatkowe (w pierwszej klasie raz w tygodniu, a w drugiej klasie dwa) na których min. uczymy sie o sławnych pilotach, mamy projekty związane z budową samolotu itp.

Rayven napisał(a): (23.01.2015 00:58)Ulubiony rodzaj muzyki? Masz jakies zwierze ? Big Grin

Lubie vocaloidy i pop. Co do zwierzecia to mam owczarka szkockiego collie (tak Lassie) ale bardzo lubie gołębie c:



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.