Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia ; ReTTy
ReTTy
Banować te Pusie



Donator

Posty: 353
Tematy: 16
Sie 2015
466
Ravenclaw
#1
Imię i nazwisko: Paul  Gregory Hussain
Miejsce urodzenia: Clacton on Sea (niedaleko Londynu)
Status krwi: 0%
Cechy charakteru:
Pozytywne:
-Pojętny
-uprzejmy
-odpowiedzialny
-lojalny
-ambitny
-otwarty
-towarzyski
-kreatywny
-optymistyczny
-ciekawy świata
Wady:
-konfliktowy
-hipokryta
-przewrażliwiony
-niewrażliwy
-niepunktualny
-nieufny
-strachliwy

Wygląd postaci:
 
Kruczo czarne włosy, lekko przystrzyżone na bokach, krótka grzywka opadająca na czoło.
Lekko piegowata buzia, mały nos, sucha cera, lekko opalona. Niebieskie oczy
Budowa przeciętnego jedenastoletniego chłopca. Lekko rozbudowane barki, oraz klatka piersiowa. Średni wzrost.
Jego styl jest luźny i nieoficjalny, preferuje ciemne kolory oraz elastyczne materiały.
Historia postaci: Paul urodził się 13.01.2033 w miasteczku Clacton on Sea. Jego rodzice to Gregory Hussain, oraz Lucy Hussain. Oboje byli ekonomistami pracującymi w dobrej firmie, dzięki czemu nie musieli martwić się o to, że ich dziecku czegoś zabraknie. Mieli ładny domek na obrzeżach, z dala od miejskiego hałasu. W tym właśnie domu przyszło na świat ich dziecko. Rodzice bardzo kochali swojego potomka i próbowali zapewnić mu wszystko, czego potrzebował. Od najmłodszych lat lat był ciekawski świata co często przyprawiało jego rodziców o zakłopotanie. Jako dziecko wszystko pakował do buzi, aby poczuć smak, wystarczyło, że spuści się go na sekundę z oczu, a już uciekał ze swojego wózka lub kojca, aby badać nieznane mu obszary jego rodzinnego domu. Gdy trochę podrósł, zaczął uczęszczać do miejscowej szkoły podstawowej. Szybko okazało się, że potrafi on przekonać do siebie sporą liczbę osób w krótkim czasie. Zawsze był otwarty i szybko zdobywał przyjaciół. Jednak to się zmieniło, gdy Paul skończył siedem lat. Podczas jednej z wycieczek szkolnych do Londynu jego klasa odwiedziła tzw "dom strachu". Nigdy nie przepadał za ciemnymi miejscami, jednak to miejsce oddziaływało na niego jeszcze silniej. Jednemu z jego rówieśników najwyraźniej się nudziło, przez co pomyślał, że dobrym pomysłem będzie przestraszenie Paula. Gdy nasz bohater z przerażeniem stawiał kolejne kroki kierując się w głąb ciemnego korytarza, jego kolega złapał go gwałtowanie na ramię i pociągnął go wydając przy tym głośny krzyk. Nagle, jakaś tajemnicza moc wydobyła się z naszego strachajły i popchnęła nieudaną zjawę jakieś cztery metry dalej. Cała klasa z przerażeniem patrzyła na zaistniała scenę, nie wierząc  własnym oczom. Od tego czasu dzieci patrzyły na Paula jak na kogoś kogo trzeba się bać. Dostał do swojego imienia plakietkę z napisem "dziwak" i od tej pory nikt już nie chciał z nim gadać. Państwo Hussain odwiedzili wraz ze swoim synem masę psychologów, gdyż ten czuł się inny od wszystkich, przez co często miewał załamania nerwowe. Lata mijały a Paul nic się nie zmieniał. Ciągle czuł , że to miejsce nie jest dla niego, że do niego nie należy. Nie tylko nie wiedział do jakiego dokładnie miejsca nie należy, ale także miał problemy z wyobrażeniem sobie, gdzie jest jego miejsce. Odpowiedź przyszła wraz z jego jedenastymi urodzinami. Kiedy rodzina która przyjechała, żeby świętować ten dzień wyszła, Paul zauważył, że na jego balkonie siedzi ptak. Była to sowa o brązowym upierzeniu i żółtym dziobku. Nie jednak sama jej obecność intrygowała solenizanta, ale przedmiot który trzymała. Był to list. Ciekawość Paula pchnęła go w stronę sowy. Gdy podszedł wystarczająco blisko, ptak upuścił trzymaną kopertę i odleciał. Nasz bohater otworzył starannie list, przeczytał go, po czym ze zmieszaniem w oczach pokazał go swoim rodzicom. List , a właściwie zaproszenie. było zaadresowane do niego . Jego treść oznajmiała, iż Paul Gregory Hussain został oficjalnie przyjęty do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwart'cię. W głębi duszy młodzieniec czuł, że właśnie tam są ludzie tacy jak on i że właśnie ta szkoła, jest miejscem do którego należy.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Jakieś 4 lata temu znalazłem go na forum Craftsite, szukałem wtedy serwerów RP i tak oto trafiłem Hapla. To jest już moje trzecie podanie, gdyż minęło sporo czasu od kiedy byłem aktywny.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak !!!


Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Podpisano : Paul "ReTTy" Paczyński
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#2
Podanie zaakceptowane, wędrujesz do Ravenclaw!

Zgłoś się po range na /helpop pisząc tam "Moje podanie zostało zaakceptowane [link do podania]"



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.