Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Ewiu
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Lis 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Madeleine Jones , na początku miała mieć na imię Sally ale jednak mama postawiła na swoim. Po paru dniach jednak jej tata uznał imię ,,Madeleine" za lepsze niż Sally.
Miejsce urodzenia: Londyn, Anglia 18.07.2033
Status krwi: 100% , Jej babcia Eve miała poślubić mugola o imieniu James. Jednak że w ostatniej chwili kiedy miała powiedzieć sakramentalne tak Jamesowi powiedziała stanowcze NIE! i pobiegła za swoim drugim ukochanym który też był czrodziejem 100% czystej krwi o imieniu John. Poślubiła go i po dwóch latach urodziła im się córka.
Cechy charakteru:  Madeleine zawsze była Przyjacielska ze względu na przeszłość kiedy to w wieku 4 lat miała bardzo dużo znajomych i szybko nawiązywała z nimi kontakty. Wrażliwa bo zawsze przeżywała bardzie niż inni niektóre smutne sytuacje i prawie zawsze sobie gdzieś popłakała. Geniusz, o tak  Madeleine od początku przejawiała zdolności młodego geniusza tylko że jej rodzice trochę zaniedbali to że  Madeleine była bardzo inteligentna dziewczyną.
Wygląd postaci: Madeleine jest chudą i niską  dziewczynką o bladej cerze. Ma ona włosy koloru czarnego jak asfalt ( rodzice mówili do niej ,,Asfalt" jak była mała) i oczy koloru brązowego. Na jej twarzy koło prawego oka ma pieprzyka a koło nosa piegi. Ubiera się jak drwal czyli czerwona koszula w kratkę czarne rurki i czerwone trampki. Ma ona również kolczyki.
Historia postaci: Madeleine mając roczek trafiła do mugolskiego żłobka ,,Pod Jednorożcem" tam przeczkolanki zauważyły że jest ona inna niż inne dzieci więc postanowiły wypisać ją ze żłobka. To bardzo nie spodobało się Mary(mamie Madeleine, była ona Ministrem Magii ale mieszkała w śród mugoli) i jej mężowi Tomowi(ojcu Madeleine, był on tez Ministrem Magii). Kiedy Madeleine miała 5 lat zaczęły się u niej przejawiać magiczne zdolności np.: kiedy Mary(mama Madeleine) kazała jej wyrzucić śmieci (co bardzo denerwowało Madeleine) one zaczęły brudzić cały dom. Mama z tatą widząc to usiedli z nią i zaczęli rozmawiać o Hogwarcie, ul. Pokątnej , o samej magii i o Ministerstwie Magii. W tej samej chwili wpadła przez drzwi babcia Eve i dziadek John krzycząc: Witajcie jesteśmy!! Zbliżały się  urodziny Madeleine (dokładnie to za 1 dzień) Babcia i dziadek pojechali po tort a mama z tatą pakowali prezenty. Nareszcie nadeszły urodziny Madeleine jest 11:58 (Madeleine urodziła się o 12:00) . Nareszcie 12:00 Madeleine zdmuchnęła świeczki aż tu nagle wleciała przez otwarte okno brązowa sowa trzymając list. Madeleine otworzyła go przeczytała i właśnie wtedy zrozumiała że  jej przygoda życia się zaczyna. Rodzice powiedzieli jej że są cztery dom: Gryfindor , Slyterin , Ravenclav i Huffelpuf Madeleine słysząc to popatrzyła się na list jeszcze raz obróciła go i zobaczyła bilet na peron 9 i 3/4.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Szukała serwera i znalazłam! Smile

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Oczywiście

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Imię i nazwisko: (Tutaj należy wpisać angielskie imię i nazwisko Twojej postaci)
Miejsce urodzenia:
Status krwi: (Czyli w ilu % jesteś czarodziejem)
Cechy charakteru: (UWAGA!] To najważniejszy podpunkt w całym Twoim podaniu, to właśnie tutaj zadecydujesz jaką postacią będziesz grał. Chciałbyś być jak Draco Malfoy i trafić do Slytherinu? A może udasz się w ślady dzielnych Gryfonów czy inteligentnych Krukonów? Jeżeli nie pasują Ci powyższe domy, to serdecznie zapraszamy do Hufflepuffu, gdzie z pewnością poznasz najwięcej przyjaciół.)
Wygląd postaci:
Historia postaci: (Czyli, napisz nam krótko, jak wyglądało życie Twojej postaci przed pójściem do Hogwartu.)

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Stella
Dyrektorka HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
831
Ravenclaw
#2
Podanie zaakceptowane, wędrujesz do Ravenclaw!

Zgłoś się po range na /helpop pisząc tam "Moje podanie zostało zaakceptowane [link do podania]"Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.