Witaj!

Zaakceptowane Podanie. Proszę Przeczytać!
kijen
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 3
Lis 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Milton Kerel
Miejsce urodzenia:  Londyn, Anglia 18.07.2033
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: zawsze był Przyjacielski ze względu na przeszłość kiedy to w wieku 4 lat miał bardzo dużo znajomych i szybko nawiązywał z nimi kontakty. Geniusz, o tak  Milton od początku przejawiała zdolności młodego geniusza tylko że jej rodzice trochę zaniedbali to że  Milton była bardzo inteligentnym chłopcem
Wygląd postaci:jest chudym i niskim  chłopcem o bladej cerze. Ma on włosy koloru czarnego jak asfalt ( rodzice mówili do niego ,,Asfalt" jak był mały) i oczy koloru brązowego. Na jego twarzy ma koło nosa piegi. Ubiera się jak drwal czyli czerwona koszula w kratkę czarne spodnie i czerwone trampki. Ma ona również tatuaże
Historia postaci: Jego historia jest ciekawa od kiedy skończył 6 lat wtedy dowiedział się że jest czarodziejem już od początku chciał ćwiczyć ale nie mógł rodzice mu zabraniali ponieważ mógłby wydać że nie są mugolami dlatego rodzice kazali mu nic nikomu nie mówić .Już  nic nic nie mówił aż nadszedł dzień jego 11 urodzin ,gdy przyszedł list z hogwartu odrazu zaczoł się pakować

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:Z youtube , od Drollercaster 

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? [b] tak[/b]

Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#2
Wstrzymane, wszystko fajnie i ogólnie może być - tylko zmień nazwisko postaci. O poprawie podania poinformuj mnie postem tu lub na pw
kijen
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 3
Lis 2015
0
#3
Stella napisał(a): (22.11.2015 14:21)Wstrzymane, wszystko fajnie i ogólnie może być - tylko zmień nazwisko postaci. O poprawie podania poinformuj mnie postem tu lub na pw

już zmieniłem podanie
Smile
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#4
Podanie zaakceptowane, wędrujesz do Hufflepuff!

Zgłoś się po range na /helpop pisząc tam "Moje podanie zostało zaakceptowane [link do podania]"



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.