Zaakceptowane Podanie na ucznia Leo Star
WielkiWielki2
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Lis 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Leo Star
Miejsce urodzenia: 21 maja 2033r. Francja. Paryż.
Status krwi: 25%

Cechy charakteru: Leo jest nieśmiałym, cichym chłopcem, przez swoją odmienność od reszty rówieśników został odtrącony przez co nabrał dystansu do ludzi, lubi czytać i spędzać czas sam w bibliotece, jest bardzo ciekawski wszystko chce wiedzieć, ceni wiedzę jako największa wartość na świecie dzięki temu jest oczytany i mądry, ale za to mniej wysportowany, uważał większość swoich rówieśników za głupie dzieci które chcą się tylko bawić a wszystkie spory rozwiązują siłą, siebie za wyższego, mądrzejszego od nich.. Jest też kreatywny, często rysuje chociaż mu to nie wychodzi. W brew pozorom jest w miarę uśmiechniętym chłopcem, spędza czas z rodzicami, lubi towarzystwo dorosłych i nauczycieli, odkrywanie różnych miejsc, spędzanie czasu na dworze z książką w ręku.

Wygląd postaci: Leo Star jest zwyczajnym jedenastolatkiem, nie jest otyły ani wysportowany. Ma białe średniej długości włosy uniesione do góry. Oczy koloru ciemnego niebieskiego. Nosi okulary. W letnie ciepłe dni chodzi w czarnych spodenkach z pomarańczowymi paskami po bokach i czarną koszulką, a w zimniejsze dni w długich białych dresach i czarnej bluzie, na prawej ręce nosi zegarek, a na palcu ma srebrny sygnet z wzorem smoka. Mierzy 145cm i waży 50 kg.

Historia postaci: 21 maja 2033r. Urodził się w Paryżu w jednej z miejscowych szpitali, był pierwszym dzieckiem Sofii Drak i Adama Star. Przy narodzinach byli rodzice i dziadek od strony mamy Eric Drak, następnego dnia zjechali się pozostali krewni. Dorastał z rodzicami, rzadko kiedy odwiedzał rodzinę, najczęściej to przyjeżdżał do niego dziadek Eric który mieszkał w Londynie, więc też nie mógł często wpadać. Potem nastał czas w którym Leo poszedł do szkoły, cięrzko było się z kimś zaprzyjaźnić do 10 roku zaprzyjaźnił się tylko z kilkoma osobami, które i tak później musiały się z nim rozstać, wolny czas spędzał czytając wszelakie książki w miejskiej bibliotece, lubił też pochodzić po mieście w różne zakamarki. 23 styczeń 2044r. - 10 lat 8 miesięcy 2 dni po narodzinach Leo – Padał śnieg, właśnie skończyły się zajęcia w szkole, na dzisiaj miał zaplanowane by przeczytać niedawno wypożyczoną książkę. Wrócił do domu wziął książkę i usiadł przy stole w kuchni, mama właśnie robiła obiad, a tata czytał gazet obok. Wziął książkę i zaczął czytać, wtedy się ujawniły jego zdolności, książka miała tytuł „Lewitujące przedmioty”, pochłonęła go wyobraźnia jak by to on mógł poruszał przedmiotami bez ich dotykania, i tak się stało, wokół niego poruszyły się talerze, szklanki i kubki, zafascynowany lekturą czytał stronę po stronie nie pacząc co się wokół niego dzieje, dopiero kiedy mama go dotknęła wszystko upadło, a ojciec stał i patrzył na niego z lekkim przerażeniem, mama mu wytłumaczyła co się stało i kazała mu się szybko spakować, tata nic nie rozumiał, mama powiedziała że musimy wyjechać do dziadka do Londynu, wszystko nam wyjaśni w drodze, tak Leo i jego tata dowiedzieli się o magi, nie mogli uwierzyć, ale jak dotarli do Erica Darka który był czarodziejem, uwierzyli, Sofii nic nie mówiła wcześniej bo myślała że jak ona nie ma mocy to i jej syn też, Adam przyjął ten fakt spokojnie. Dziadek opowiedział Leo o magii i magicznych istotach a kiedy dostał w dniu 11 urodzin list z Hogwartu był zafascynowany i gotowy by poznać nowy świat.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: kiedyś szukałem jakiegoś serwera RP i trafiło na was, wreszcie zachciało mi się zagrać i jestem.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Stella
Dyrektorka HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
831
Ravenclaw
#2
Podanie zaakceptowane, wędrujesz do Ravenclaw!
(Twoje podanie to jedno z lepszych jakie czytałam ostatnio ;p )
Zgłoś się po range na /helpop pisząc tam "Moje podanie zostało zaakceptowane [link do podania]"Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.