[Podanie] Zaklęcia i Uroki
Asacron
Azkaban
Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#1
[IC]

Imię i nazwisko: Albert Lestrange
Wiek: -
Miejsce urodzenia: Irlandia.
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):  Durmstrang, Irlandzki Uniwersytet Magiczny [2022] - kier. Transmutacja, Irlandzki Uniwersytet Magiczny [Ukończone: 2039] - kier. Językoznawstwa - Tytuł Profesora,  dodatkowe kursy oraz szkolenia wymagane przez Ministerstwo Magii - obejmujące szeroki zakres zaklęć, który wymagany jest przez Biuro Aurorów,
Posada, na którą aplikujesz: Profesor Zaklęć i Uroków
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?: Moim zdaniem, powinienem otrzymać posadę profesora Zaklęć i Uroków, ponieważ mam doświadczenie oraz niezbędny fach poparty odpowiednią wiedzą, szkołami podstawowymi i wyższymi, praktyką z tego zakresu, ale także podejściem jakie oferuję Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart od wielu lat jako profesor Językoznawstwa.
Połączenie dość przyjemnej i łatwej teorii wraz z praktyką, może być doskonałym osiągnięciem dla ucznia - jego zdolności, chęci nauki wiadomego przedmiotu, oraz podzielania swoich zainteresowań jak i pasji poza lekcjami.  
Podstawą nauczania Zaklęć i Uroków - było by utworzenie nowego, oraz bardzo solidnego programu nauczania tego przedmiotu, dopuszczenia do ucznia danej klasy odpowiedniej wiedzy jaką miałby posiąść.
Czas jaki przeznaczam na zainteresowanie przedmiotem oraz szczególnie Hogwartem, na pewno był by większy niż obecnie, przedmiot ten byłby atrapą do promocji ucznia do kolejnej klasy.
Jednym z argumentów, które powinny być przekonujące - powinno być moje zainteresowanie danym przedmiotem, oraz chęć pogłębiania wiedzy młodszych umysłów o nowe ciekawostki, dodatkowe wiadomości, czy też prawdopodobne zajęcia pozalekcyjne z zakresu Zaklęć.
Myślę także, że wiedza połączona z praktykami, którą nabyłem jako wieloletni Dyrektor Biura Aurorów połączy się z wiadomościami przekazywanymi na lekcjach z tego przedmiotu. Staranność oraz dokładne przyłożenie się do wykładanego przedmiotu może przynieść sukces.
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
 Zaklęcia i Uroki:
     - SUM'y: PO,
     - OWUTEM'y: PO,

[OOC]
Nick w grze: Asacron
Czy masz jeszcze inne konta?: Oczywiście, posiadam.
Czy masz już jakieś doświadczenie:  Tak, wiadome doświadczenie w nauczaniu posiadam. Od dłuższego czasu na serwerze nauczam Językoznawstwa. Myślę, że nie wychodzi mi to nie źle. Oczywiście, nie posiadam wiadomości jedynie na temat swojego przedmiotu. Kilkukrotnie prowadziłem lekcje z zakresu Eliksirów [Za Froxela] oraz kilkukrotnie Zaklęcia i Uroki [za Matiego]. Raz także nadarzyła mi się okazja poprowadzenia ONMS, kiedy nauczał tego przedmiotu bodajże Selvyn [który nie miał wtedy czasu aby ją poprowadzić].
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?): Nie mam problemu z tkzw. "ogarnięciem" swojej osoby względem przeróżnych kwestii.  Codziennie napotykam na swojej drodze jako administrator RP, oraz też gracz i element IC nowe przeszkody z którymi dane jest mi się uporać.  Śmiało mogę dopowiedzieć, że oceniam swój poziom na bardzo dobry, trzymam się informacji zawartych w uniwersum, które muszę być dla mnie bazą w nauczaniu przedmiotu na który przystało mi kandydować.
Nie ograniczam się do tak zwanych minimum z minimum akcji serwerowych - dbam o ich rozbudowanie i zawartą w nich treść. Doświadczenie przy prowadzeniu akcji na gruncie globalnym i lokalnym przyprawiło mnie o znaczne powiększenie zasobu wiedzy Role-Play. Nie posiadam dużego stażu gry, oraz nie małego. W tym roku miną dwa lata gry na serwerze, tą samą postacią. Staram się poszerzać aktywność w grze jako profesor hogwarcki, oraz oddzielać to silnie od wykonywanej przeze mnie dodatkowej pracy jako Administrator.
Nazwa Skype: Dyrekcja posiada.
modno
Nauczyciel Eliksirów
Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
718
Ravenclaw
#2
Zgłoś się do mnie na test

9,5/10
You have nothing to fear,if you have nothing to hide
modno
Nauczyciel Eliksirów
Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
718
Ravenclaw
#3
[Obrazek: Stupefy-harry-potter.gif]
PRZYJĘTY
You have nothing to fear,if you have nothing to hideSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.