Zaakceptowane Podanie na ucznia
BraveMichał
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Lis 2015
1
#1
Imię i nazwisko: Trevor Phillips
Miejsce urodzenia: Birmingham
Status krwi: 90%
Cechy charakteru: Trevor jest mądry, inteligentny, silny, odważny, stanowczy, miły (ale czasami potrafi być niemiły jeśli ktoś mu podpadnie), przyjacielski, bystry, pomysłowy, żądny przygody a także zabawny (lecz niekiedy potrafi sie zapędzić i powiedzieć coś niestosownego) i wygadany.
Wygląd postaci: Jest wysokim, całkiem szczupłym chłopakiem o ciemnobrązowych włosach, czarnych oczach, małym nosie, delikatnych rysach twarzy, ale posiada trądzik młodzieńczy. Jest również całkiem umięśniony jak na swój wiek (ponieważ kocha sport i dużo go uprawia), ale niestety ma również skrzywienie kręgosłupa (od siedzenia przy biurku).
Historia postaci: Urodził się 8 kwietnia 2032 roku w mieście Birmingham. W wieku 3 lat zmarł jego ojciec, Michael Phillips. Jego mama, Amanda zajmowała się domem i utrzymywaniem Trevora i jego starszego o 3 lata brata, Franklina. Kiedy trochę dorósł, w wieku 7 lat zaczęły ukazywać się jego magiczne zdolności, więc mama mu wszystko wyjaśniła. Ona i tata są czarodziejami (a właściwie tata był). Jego brat nie posiada magicznych zdolności. Od tej chwili codziennie pytał się o Hogwart i cały magiczny świat. Tak minęły ciężkie 4 lata, aż do czasu kiedy to TAK!!! Dostałem swój wymarzony list ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Czym prędzej wyruszył z mamą do Dziurawego Kotła, a z tamtąd na ulice Pokątną. W pierwszej kolejności udali się do Ollivadera. Różdżka, która go wybrała posiadała: 10,5 cala, średnią giętkość, wykonana z ostrokrzewu z rdzeniem z włosu jednorożca. Potem ruszyli po resztę zakupów, m.in. po zakup szarego kota, szkolnych szat, podręczników oraz kociołka i składników do eliksirów. Wrócili do domu. Na drugi dzień udali się na Stację King's Cross.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od mojego kolegi Smile

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak!!!! Oczywiście Smile

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Imię i nazwisko: (Tutaj należy wpisać angielskie imię i nazwisko Twojej postaci)
Miejsce urodzenia:
Status krwi: (Czyli w ilu % jesteś czarodziejem)
Cechy charakteru: (UWAGA!] To najważniejszy podpunkt w całym Twoim podaniu, to właśnie tutaj zadecydujesz jaką postacią będziesz grał. Chciałbyś być jak Draco Malfoy i trafić do Slytherinu? A może udasz się w ślady dzielnych Gryfonów czy inteligentnych Krukonów? Jeżeli nie pasują Ci powyższe domy, to serdecznie zapraszamy do Hufflepuffu, gdzie z pewnością poznasz najwięcej przyjaciół.)
Wygląd postaci:
Historia postaci: (Czyli, napisz nam krótko, jak wyglądało życie Twojej postaci przed pójściem do Hogwartu.)

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
NeverMore
Czarodziej
Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
233
Ravenclaw
#2
Wstrzymuje. Nie przepuszczę takiego imienia i nazwiska za żadne skarby (Biada ci GTA 5). Krew w dół do 50% poprosze. O poprawie poinformuj mnie poprzez prywatną wiadomość.
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]
BraveMichał
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Lis 2015
1
#3
NeverMore napisał(a): (23.11.2015 00:43)Wstrzymuje. Nie przepuszczę takiego imienia i nazwiska za żadne skarby (Biada ci GTA 5). Krew w dół do 50% poprosze. O poprawie poinformuj mnie poprzez prywatną wiadomość.

Czyli rozumiem że mam tylko poprawić imię (czy imiona bo wszystkie są z gta 5 Big Grin) i  status krwi? Czy mam całą historię napisać od nowa?
I jeszcze jedno, poprawe mam napisać w nowym wątku?
Pozdrawiam
NeverMore
Czarodziej
Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
233
Ravenclaw
#4
Po dłuższej chwili stwierdzam, że niech już zostanie to imie i nazwisko... Jak coś ja umywam od tego ręce. Krew zmniejszam do 50%. Akcept. Gryffindor
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.