Zaakceptowane Podanie na ucznia Hogwartu.
Pieemi
Azkaban
Posty: 6
Tematy: 3
Lis 2015

#1
Imię i nazwisko: Jonathan Blackwood.
Miejsce urodzenia: USA, stan Kalifornia.
Status krwi: 100%.
Cechy charakteru: Jonathan dzięki swoim przeżyciom w Elementary School lepiej nauczył się rozumieć siebie oraz swoje problemy. Z całą pewnością jest osobą o silnej woli, a mimo to bywa często niebywale przekonujący. Jak każda osoba ma swoje wady, jest arogancki oraz opryskliwy - a czasami wręcz zbyt brawurowy. Rzadko wdaje się w bójki, wręcz ich nieznosi - jest osobą o słabej posturze, toteż jakakolwiek bójka mogłaby się zakończyć dla niego na prawdę boleśnie. Uwielbia mieć kontrole nad innymi, odczuwa on ciągłą potrzebe kontrolowania wszystkich osób w swoim otoczeniu.
Wygląd postaci: Blondyn o delikatnie zaciemnionych włosach z grzywką, opadającą luźno na czoło. Szczupły, i niewysoki, niecałe 160 wzrostu i niezwykle niska, bo zaledwie 34 kilogramowa waga. Długie i chude palce, mało wyraźne jabłko Adama oraz delikatne piegi na nosie.
Historia postaci: Uczęszczał do Elementary School, gdzie był gnębiony przez swoich kolegów ze względu na swój metroseksualizm. Nigdy nie zmienił szkoły, jego umiejętności magiczne ujawniły się już po roku nauki, kiedy to jeden z jego największych wrogów - którego Jonathan nazwałby wręcz "arcywrogiem" - zniszczył mu jedyną pamiątkę po jego zmarłej matce, przypinkę. W silnym przypływie gniewu ujawnił swoje umiejętności magiczne, dzięki którym udowodnił reszcie swojej rodziny, że jest takim samym czarodziejem jak oni. Swojego czasu bowiem, wątpili oni, że kiedykolwiek jeszcze u Jonathana ujawnią się takie zdolności. W dniu otrzymania listu z zaproszeniem do Hogwartu jeszcze boleśnie odczuwał swoje - odbyte dzień wcześniej - urodziny, w których najadł sie tak ogromnej ilości słodyczny, że ledwo nie wypruło mu to brzucha. Był niebywale szczęśliwy, nie potrafił uwierzyć, że na prawdę mógłby ktoś zaprosić go do tak prestiżowej szkoły. Przy okazji poczuł sporą ulgę - ojczym straszył go zawsze, że jeżeli nie będzie się dobrze zachowywał to wyślą go do Durmstrangu - z otrzymania listu.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: YouTube.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Stella
Dyrektorka HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
831
Ravenclaw
#2
Podanie zaakceptowane, wędrujesz do Ravenclaw!

Zgłoś się po range na /helpop pisząc tam "Moje podanie zostało zaakceptowane [link do podania]"Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.