Zaakceptowane Podanie na ucznia.
Kamcool
Czarodziej
Posty: 4
Tematy: 3
Sie 2015
0
#1
ImiÄ™ i nazwisko postaci:Kevin Petterson
Data i miejsce urodzenia:1.07.2033 w szpitalu św.Geralda w Londynie
Status krwi: 50%

Historia postaci: Kevin był dzieckiem Marii i Josepha Petterson. Od małego miał wybujaną
wyobraźnię. Zawsze udawał, że ma super moce. A to chciał wysoko jak ptaki latać. Tak bardzo wierzył w swoje wymyślone historię, że pewnego dnia skoczył przez okno poto by potwierdzić jego historię ze umie latać. Historia skończyła się tak że, Kevin skończył tylko z paroma szwami na nogach i brzuchu. Pewnego dnia, gdy skończył już lat 10 szedł w zaparte, że jest czarodziejem. Wszędzie chodził z kijkiem, który miał przypominać różdżkę. Kevin nie był zbyt lubiany w swojej dotychczasowej szkole więc do niej po prostu nie chodził. Wszystkie dzieci uważały go z innego jak by był z innej planety i nie bawiły się z nim. Kiedy pewnego dnia nadszedł wieczór Kevin jak zwykle bawił się sam. Wtedy jego rodzice podjęli stwierdzili, że pora opowiedzieć mu o Hogwarcie i o swoich przygodach. Kevin był bardzo tym zafascynowany, lecz kiedy tato wręczył mu list z owej szkoły chłopiec wybuchł radością. Pobiegł szybko się pakować, a następnego dnia razem z rodzicami wyruszył na peron 9 i 3/4.

Wygląd postaci: Kevin był typowym 10-latkiem z wyglądu. Miał jasne krótkie włosy. Posiadał brązowe oczy, dosyć piegowatą twarz. Chłopak był wysoki i lekko pulchny, to było prawie niewidoczne. Kevin lubiał nosić shorty i czapkę z daszkiem niezależnie czy było zimno czy ciepło oraz t-shirt i bluzę, a do tego czerwone trampki.
Cechy charakteru:Kevin miał bardzo wybujaną wyobraźnię. Był swego rodzaju marzycielem. Chłopak był dosyć posłusznym i pomocnym dzieckiem. Tylko, w niektórych przypadkach było inaczej. Z reguły chodził z uśmiechem na twarzy od ucha do ucha.S
kąd dowiedziałeś się o serwerze? Od mojego kolegi

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Kamcool
Czarodziej
Posty: 4
Tematy: 3
Sie 2015
0
#2
zbugowane
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/
Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#3
HufflepuffSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.