Wzór karty postaci dorosłego
Hapel
Administrator RPAdministrator RP

Posty: 38
Tematy: 21
Gru 2019

#1
ZASADY TWORZENIA KARTY POSTACI:
1. Twoja Karta postaci musi zawierać wszystkie punkty wymienione poniżej,
2. Możesz dodać dowolną ilość własnych informacji na temat swojej postaci,
3. Kartę postaci można stworzyć w dowolnej formie graficznej.
[Obrazek: border-png-tumblr-3.png]INFORMACJE PERSONALNE:
Ten segment jest najkrótszy ale i w nim muszą znajdować się wszystkie najważniejsze informacje które charakteryzują twoją postać. Poniżej przedstawiam listę informacji która musi się tutaj znajdować. Imię i nazwisko postaci. Wiek twojej postaci. Miejsce urodzenia oraz zamieszkania jeżeli zostało zmienione. Narodowość jeżeli inna niż brytyjska. Czystość krwi oraz stosunek do mugoli. Możesz tutaj także uwzględnić jak liczna jest twoja rodzina lub sławnego przodka jeżeli posiadasz. Inną rzeczą która może znaleźć się w tej rubryce jest informacja na temat stanu majątkowego twojej postaci, wykształcenia czy stanu cywilnego.
[Obrazek: dots.png]CHARAKTER POSTACI:
Ten segment jest najważniejszy, ale zarazem najtrudniejszy. To tutaj rozstrzygają się przyszłe losy twojej postaci. Charakter nie jest funkcją stałą w czasie, wraz z biegiem rozgrywki wielokrotnie się zmienia, więc ta rubryka jest traktowana głównie jako przedstawienie pomysłu na postać, wskazanie jakimi cechami będzie się charakteryzować oraz opisania całego wnętrza twojej postaci. Postacie dorosłe w przeciwieństwie do dzieci, są już postaciami które powinny mieć bardziej rozbudowane charaktery, wraz z przemyśleniami na temat świata i wszystkiego wokół.
WYGLĄD POSTACI:
Z zasady człowiek ma dwa sposoby na przedstawienie wyglądu swojej postaci. A najlepszą opcją jest zamieszczenie ich obu. Pierwszą z nich jest opisanie słownie jak nasza postać wygląda.  Najlepiej jest zacząć od głowy, włosów i przechodzić stopniowo do kolejnych elementów budowy ciała. Drugim sposobem jest dodanie zdjęcia lub grafiki która pozwoli zobrazować jak twoja postać będzie wyglądać. Ludzie są z zasady wzrokowcami, dlatego najlepszą opcją będzie zamieszczenie krótkiego opisu i grafiki która go uzupełni. 
[Obrazek: dots.png]HISTORIA POSTACI:
Twoja historia nie musi być bardzo rozbudowana. Historia powinna posiadać informacje na temat dzieciństwa, nauki w szkole oraz wszystko co się działo do aktualnych czasów. Jeżeli posiadasz jakieś informacje o których nie chcesz wspominać, nie musisz.
INFORMACJE DODATKOWE:
Jest to segment w którym możesz dodać wszystkie inne informacje, na które miejsce nie znalazłeś w pozostałych rubrykach, a do tego uznałeś za stosowne zapisać je w swojej karcie postaci.
[Obrazek: dots.png]
UMIEJĘTNOŚCI:
1x Powyżej Oczekiwań
3x Zadowalający
3x Nędzny
4x Okropny
0x Troll
Działają tak samo jak oceny, jednak nie można ich poprawić jako egzamin w Hogwarcie.

PRZEDMIOTY:
Astronomia
Eliksiry
Historia Magii
Numerologia
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami
Obrona Przed Czarną Magią
Zielarstwo
Wróżbiarstwo
Transmutacja
Starożytne Runy
Zaklęcia i Uroki
Latanie - zaliczone/niezaliczone (nie liczy się do puli ocen)
[Obrazek: dots.png]CECHY ZA HPP: 
Miejsce, aby umieścić Twoje cechy wykupione za punkty HPP. Pobranie punktów potwierdza moderator w osobnym poście pod Twoją KP.
Możesz wykupić maksymalnie 1 cechę mocną, 2 średnie oraz 3 słabe.
[Obrazek: dots.png]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.