Zaakceptowane Podanie na ucznia szkoły.
Sherlock
Azkaban
Posty: 1
Tematy: 1
Lis 2015

#1
Imię i nazwisko: Conrad Harris.
Miejsce urodzenia: Los Angeles.
Status krwi: 100%.
Cechy charakteru: Na ogóły bardzo spokojna i miła osoba. Wychowana w dobrej rodzinie, toteż maniery oraz zasady dobrego wychowania były mu wpajane już od młodego wieku. Jednakże mimo takich warunków w dzieciństwie, nadal ma wady, które są wręcz zupełnym przeciwieństwem jego plusów. Często traktuje ludzi zakładając, że to on jest lepszy i wie wszystko o wszystkim. Wyrozumiała osoba, aczkolwiek zbyt pewna siebie.
Wygląd postaci: Jak na swój wiek całkiem wysoka osoba, sporej postury. Mimo wszystko jest pacyfistą, nie przepada za bójkami wręcz i toleruje on zazwyczaj wyłącznie magie. Ma czarne, długie i kręcone włosy, które sięgają mu nieco wyżej ramion.
Historia postaci: Wychowywał się na przedmieściach miasta Los Angeles, gdzie uczęszczał do bardzo prestiżowej szkoły. Jego oceny nigdy nie pozostawiały nic do życzenia, uczył się pilnie, a czasami jego rodzice denerwowali się nawet o to, że zamiast zająć się oglądaniem telewizji to non-stop siedzi przed komputerem zdobywając nową wiedzę. Jego umiejętności magiczne ujawniły się stosunkowo późno, bo w wieku 9 lat - kiedy to w przypływie gniewu, po tym jak rodzice zabrali mu reszte książek i komputer (bo spędzał nad tym zbyt dużo czasu) wyłamał magią zamek w szafce, zabierając swoje rzeczy. Podczas rozpoczęcia roku poprosił on Tiarę przydziału, aby poszedł do Hufflepuff.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Brat.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Schrodinger
Czarodziej
Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
647
Ravenclaw
#2
Może trochę krótkie, no ale w sumie... będą z ciebie ludzie,
prosił, prosił, no i wyprosił.
Zaakceptowane, Hufflepuff.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.