Zaakceptowane Podanie.
Gregorian
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Lis 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Ernie Pokrov.
Miejsce urodzenia: Scotland.
Status krwi: 75%.
Cechy charakteru: Nieprzeciętnie przebiegły chłopiec, kolekcjoner wszystkiego co napotka, świetny manipulator i obserwator. Zależy mu na wszystkim co może spieniężyć, co najpewniej wzięło się od jego ojca, który był w stanie wyżywić całą rodzinę z gotówki, którą zdobył poprzez liczne oszustwa i kradzieże. Gdyby ktokolwiek z otoczenia Erniego miałby określić go jednym słowem to z całą pewnością byłoby to "przebiegły".
Wygląd postaci: Wręcz idealnej postury. Nie całe 140cm wzrostu, płaskie i delikatnie umięsnione podbrzusze. Blond włosy mocniej obcięte po bokach, z grzywką swobodnie opadającą na lewą stronę czoła. Niecierpi on wręcz swoich nóg, bo je jako jedyne ma strasznie chude - niczym dwa patyki. Delikatne piegi na skroniach, jego głównymi znakami charakterystycznymi są zdecydowanie pieprzyki - ma je w wielu miejscach, na plecach, nogach, rękach.
Historia postaci: Wychowywał się wśród przekrętów i lewych interesów. Taka była jego cała rodzina, nawet dziadek, który sam w sobie był mugolem - wszyscy radzili sobie oszukując i szmuglując. Jego ojciec zdał szkołe praktycznie wyłącznie dzięki oszustwom. Umiejętności maniupulacyjne chłopca rozwijała jego matka, już od wczesnych lat jego życia. Dzięki tak świetnemu nauczycielowi, Ernie odnalazł swoje umiejętności magiczne podczas próby skłonienia innych osób do podjęcia decyzji na jego korzyść. Magia, choć z początku niekontrolowana to mimo wszystko działała niemal zawsze na jego korzyść. Moment ujawnienia się jego zdolności magicznych nastąpił przy próbie sprzedania nieznanego wówczas dla Erniego eliksiru. Próbując za wszelką cene przekonać potencjalnego kupca, gdy ten się nie zgodził Ernie mimowolnie spowodował jego omdlenie. Otrzymanie listu dla nikogo nie było zaskoczeniem - chłopiec wiedział, że nadmierna ekscytacja tym faktem postawi go w złym świetle przed rodzicami. Dokonał bardzo dokładnych zakupów na Pokątnej - zaopatrzył się nawet w rzeczy, których nie potrzebuje. Spore ilości dodatkowych szat, słodyczy.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: CraftSite.pl

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
TurnDownForWhat
Czarodziej
Posty: 107
Tematy: 24
Gru 2014
111
#2
Niestety muszę wstrzymać Twoje podanie.

Powód:

1. Nieprawidłowe nazwisko, niestety w świecie Harrego Pottera była osoba o takim nazwisku.

2. Rozbuduj nieco wygląd postaci, dodaj kilka szczegółów odnośnie detali wyglądu i stylu ubioru.

3. Rozbuduj historię postaci, uwzględnij jak wyglądało życie Twojej postaci przed 11 rokiem życia,opisz dokładniej odkrycie magii,opisz moment otrzymania listu i dokonywania zakupów na pokątnej.


Czas na poprawę 2 dni.
Gregorian
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Lis 2015
0
#3
Poprawiono.
TurnDownForWhat
Czarodziej
Posty: 107
Tematy: 24
Gru 2014
111
#4
Zaakceptowane, witamy w Hogwarcie!


Twój dom to
[Obrazek: latest?cb=20140621170234]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.